KSC PICK-UP komanda “SIMFONISKAIS ORĶESTRIS”

Turpinot iepazīt KSC PICK-UP čempionāta komandas esam nonākuši pie Open grupas komandas ar visai interesantu nosaukumu – “Simfoniskais orķestris”
Komandas moto var raksturot ar diviem vārdiem: “Komandas darbs” .

Komandas kapteinis Otto Bērziņš stāsta, ka nosaukums radies visai vienkārši – tika atrasts nosaukums, kas vislabāk raksturo komandu. Orķestris nav tikai “mūziķu grupa” – tas ir komplekss organisms, kurā katra šūna ir svarīga sastāvdaļa, kurā katram instrumentam ir piešķirta īpaša loma, lai sabiedrība varētu baudīt simfoniskā orķestra klasiskās mūzikas šedevrus.
Komandu veido 8 spēlētāji:
Francis Aišpurs – komandas mentālais un fiziskais līderis. Draugu lokā viņu dēvē par Mr. Ķagu. Francis ir vienkāršs lauku puisis, kuram brīvdienās patīk klausīties mūziku un izbraukt ar savu Honda Civic.
Andrejs Grustāns – ikdienā viņš vada kokzāģētavas rūpnīcu, bet vakarā ir stingri pieķēries zolei, jo viņa kvēlākais mērķis ir piedalīties “Kokneses zolmeisterā”.
Tomass Gercāns – komandas snaiperis gan uz laukuma, gan ārpus tā. Tomass ikdienu pavada policista formā, bet vakaros viņu aizrauj dzejas lasījumi veco ļauzu pansionātos. Kā pats saka: “Neko neatdotu par to sajūtu, kad ieraugu veco ļaužu sejas, kad esmu nolasījis Raiņa 1. Dzejas sējumu”.
Otto Bērziņš – dienas pirmajā pusē Otto nodarbojas ar pārdošanu, bet otrajā pusē Otto aizrauj pastamarku kolekcionēšana.
Matīss Petjukēvičš – arī viņš ikdienā nodarbojas ar pārdošanu, bet Matīsa hobiji ir šahs, daiļliteratūra un dažreiz viņam patīk pakustināt prātu, parisinot kādu krustvārdu mīklu.
Armands Korekovs – vienīgais leģionārs Simfoniskā orķerstra sastavā. Ja Armands neatrodas Dānijā, viņš nodarbojas ar putnu vērošanu. Armanda komandas biedri arī bija šokā, par viņa hobiju, tāpēc tika jautāts – kas Tevi aizrauj šajā? Uz ko viņš atbildēja: “Putni liek man atslēgt prātu no ikdienas skriešanas, tā ir sava veida meditācija”.
Mareks Koļesņikovs – Mareks ikdienā ir students, bet brivajā laikā viņu aizrauj bokss. Viņa mīļākais bokseris ir Muhameds Alī un Mareks netikai boksā, bet arī basketbola laukumā “Lido kā taurenis un dzeļ kā bite”.
Patriks Priede – Patriks ir komandas ģenerāl menedžeris jeb simfoniskā orķestra diriģents. Ikdienā viņš nodarbojas ar Simfoniskā orķestra grāmatvedību un brivajā laikā veic izpēti, un veido taktiku kā vislabāk spēlēt pret pretinieku. Bez Patrika Simfoniskais orķestris nebūtu ne simfonisks, ne orķerstris.

No citām komandām atšķiramies ar komandas darbu. Mēs esam kā viens vesels un skatamies, kur tālāk mūs diriģents vedīs. Nopietnākie pretinieki PICK-UP čempionātā ir “Picnic team”, jo viņu dzīves un basketbola pieredze padara viņus par sīviem pretiniekiem, kā arī viņi spēlē basketbolu ar līdzīgu filosofiju, liekot uzsvaru uz komandas darbu. Par mūs komandu visu pasaka mūsu nosaukums un rezultāti basketbola laukumā, vairāk man nav īsti ko piebilst” – tā Otto.

Komanda “Simfoniskais orķestris”


Turpinājumā iepazīsim vēl divas komandas: “Kokneses PICK-UP 2023” un “Picnic Team”.

Ar “Parīzes balleriem” vari iepazīties šeit!

Ar “NAV ĪSTĀ DIENA” vari iepazīties šeit!

Ar komandu “Bumbu dāmām” vari iepazīties šeit!

Ar komandu “Everests” vari iepazīties šeit!

KSC

Leave a Reply