KSC PICK-UP komanda “EVERESTS”

KSC PICK-UP basketbola komandu iepazīšanās tūre nonākusi līdz Open grupas komandām. Sāksim ar komandu “Everests”, kas pirmsākumos bija pazīstama kā “Team Rich”.
Komandas moto : TĒMĒJAM UZ AUGŠU!
Komandas sastāvu veido militārais policists Matīss un vidusskolas puišu grupējums:
Komandas kapteinis Ričards ārpus skolas visai bieži sastopams sporta centrā, kur mērķtiecīgi gatavojas startiem vieglatlētikas sacensībās. Sportists atklāj, ka reizēm viņu var pieķert arī kūku cepšanas procesā un solās ar saviem kulinārijas šedevriem iepriecināt citas čempionāta komandas, pie nosacījuma, ja “Everests” kāps uz kāda no pjedestāla pakāpieniem.
Kristers un Oskars no mācībām brīvajā laikā labprāt uzspēlē volejbolu vai basketbolu, kā arī neatsakās no videospēlēm.
Romantiskais Rinalds aizrāvies ne tikai ar volejbolu un basketbolu, bet arī piekopj gleznošanu.
Mariss mīl basketbolu un grāmatu lasīšanu.
Aldis studē Latvijas Lauksaimniecības universitātē. Viņam patīk spēlēt klavieres un brīvo laiku pavadīt trenažieru zālē.  
Endijs un jau iepriekš pieminētais policists Matīss brīvajā laikā neapzināti piekopj siržu laušanu, bet ārpus drāmas, Endijs bieži sastopams volejbola laukumā, bet Matīss nodarbojoties ar svarcelšanu.
Komandas kapteinis Ričards lepojas ar saviem komandas biedriem: “Varu droši teikt, ka mēs esam komanda, kas mācās no savām kļūdām un vienmēr esam gatavi tiekties augstāk! No citām komandām atšķiramies ar to, ka mums ātri attīstās saspēle un veidojas taktika. Sīvākie pretinieki ir Kokneses “PICK-UP komanda” jeb “Ilmja BA””.
Ričards atklāj, ka pirms katra spēļu posma komanda piekopj īpašu rituālu – visi sadodās rokās un dejo polku.

Komanda “Everests”

Pavisam drīz turpināsim ar citām čempionāta komandām : “Simfoniskais orķestris”, “Kokneses PICK-UP 2023”, “Picnic Team”.

Ar “Parīzes balleriem” vari iepazīties šeit!

Ar “NAV ĪSTĀ DIENA” vari iepazīties šeit!

Ar komandu “Bumbu dāmām” vari iepazīties šeit!

KSC

Leave a Reply