Kalendārs

Kokneses Zolmeistars 2024 NOLIKUMS

Februāris

  • 01.feb ANSS skolu sacensības basketbolā vidusskolām, Aizkraukles SC
  • 02.feb LČ florbolā 2.līga, FK Kalsnava – Koknese/Aizkraukle, Kalsnava, plkst. 19:45
  • 09.feb LČ florbolā 2.līga, Koknese/Aizkraukle – FBK Baloži, KSC plkst. 19:45
  • 09-10. feb LČ telpās vieglatlētikā U18 un U20 vecuma grupām, Valmiera
  • 10.feb LČ florbolā 2.līga, Koknese/Aizkraukle – FK Pēdu Nav, Aizkraukles SC plkst. 18:00
  • 11.feb Noskrien ziemu Koknesē, Koknese, plkst. 11:00
  • 11.feb KSC “pick up” čempionāts basketbolā, 4.posms, KSC plkst. 18:00
  • 13.feb Koknese sporto #79 – Novuss, Galda teniss, KSC 18:30
  • 15.feb Top Kauss volejbolā, atlases sacensības, KSC 10:00
  • 16-17.feb Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās, Valmiera
  • 17.feb LČ florbolā 2.līga, Rēzekne – Koknese/Aizkraukle, Rēzeknes OCR
  • 22-23.feb LČ vieglatlētikā telpās U16 vecuma grupai, Rīga
  • 27.feb ANSS skolu sacensības basketbolā pamatskolām, KSC
  • 29.feb LČ vieglatlētikā telpās U14 vecuma grupai, Rīga

Marts

  • 07.mar ANSS skolu sacensības tautasbumbā, KSC 10:00
  • 10.mar “Kokneses zolmeistars 2024”, KSC 2.stāvs
  • 16.mar Kokneses Ģimeņu sporta diena, KSC
  • 22.mar LSSF sacensības volejbolā NELICENCĒTIEM spēlētājiem vidusskolu un pamatskolu grupās, KSC

Aprīlis

  • 12.apr Kokneses kauss volejbolā jaunatnei, KSC
  • 06.apr LSVS finālsacensības volejbolā, KSC, plkst. 10:00
  • 20.apr Latvijas krosmintona līgas Kokneses posms, KSC

Maijs

  • 11.mai Kokneses čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā uz atkārtojumu skaitu, KSC

Jūnijs

  • 8.jūn Kokneses atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem “Viestura kauss 2024”, Koknese
  • 8.jūn Māra Bružika kausa izcīņas sacensības trīssoļlēkšanā, Kokneses stadions

Jūlijs

Augusts

Septembris

Oktobris

Novembris

Decembris

Janvāris

  • 05.jan Starptautiskās sacensības “Valmiera-Valga” U18, U20, Valmiera
  • 06.jan Starptautiskās sacensības “Valmiera-Valga” U14, U16, Valmiera
  • 07.jan ANČ basketbolā, Koknese – Aptuveni 400, Aizkraukles SC
  • 07.jan ANČ basketbolā, Koknese Juniors – Mērce, Aizkraukles SC
  • 07.jan Ogres čempionāts vieglatlētikā telpās, Ogre
  • 07.jan KSC “PICK-UP” čempionāts basketbolā, 3.posms; KSC, plkst. 17:30
  • 09.jan LČ florbolā 2.līga, Liepupe – Koknese/Aizkraukle, Liepupe
  • 10.jan ANČ basketbolā, Koknese – Ikšķile, Aizkraukles SC
  • 12.jan Ogres čempionāts vieglatlētikā telpās U16 vecuma grupai, Ogre
  • 13.jan Latvijas čempionāts volejbolā veterāniem, KSC
  • 13.jan Sportland kauss, 1.posms, Valmiera
  • 14.jan LFF vidzemes čempionāts jaunatnei telpu futbolā, KSC
  • 14.jan ANČ telpu futbolā, Koknese – Madona, Aizkraukles SC
  • 14.jan ANČ telpu futbolā, Koknese – Skrīveri, Aizkraukles SC
  • 14.jan LČ florbolā 2.līga, FK Salibandīti – Koknese/Aizkraukle, Ulbroka
  • 16.jan “Koknese sporto” 78.pasākums – VOLEJBOLS, KSC plkst.18:30
  • 20.jan Latvijas jaunatnes čempionāts handbolā, KSC
  • 26.jan LČ florbolā 2.līga, Koknese/Aizkraukle – Jēkabpils, Aizkraukles SC plkst. 19:45
  • 28.jan Latvijas čempionāts daudzcīņās un soļošanā telpās, Valmiera

AIZVĒRT