KSC PICK-UP komanda “Parīzes balleri”

No aizvadītā gada novembra Koknesē norisinās basketbola čempionāts “KSC PICK-UP” 4:4.
Pa šo laiku ir aizvadīti četri posmi un 25. februārī sagaidāmas čempionāta finālspēles Open un Bērnu/Sieviešu grupā.

Esam nolēmuši iepazīstināt ar visām septiņām čempionāta komandām un šoreiz sāksim ar gados jaunāko komandu “Parīzes balleri”.
Komandas moto: GROZĀ – JĀ, GARĀM – NĒ!
Komandas kapteine Marta stāsta:
“Komandā ir 7 spēlētāji un katrs no tiem ir vienlīdz svarīgs spēles dalībnieks. Uz laukuma katram spēlētājam ir sava loma, pat ja tas nozīme, ka kādam jābūt jokdarim un jāsasmīdina pārējie.
Visi komandas dalībnieki brīvajā laikā trenējas vieglatlētikā. Sporta centrs jau ir kļuvis par mūsu komandas mājām. Īstā treniņā basketbolam ir jābūt sākumā vai beigās, bez tā nu neiztikt, jo tā ir neatņemama treniņa sastāvdaļa.
Katram spēlētājam komandā ir sava iesauka, zem kuras slēpjas kāds joks. Elizabete ir iesaukta par Mudu (Muda), Kadrija – Garā kāja, Alfrēds – Lejnieks, Ričards – Riekstiņš, Rainers – Šmiga, Signe – Ķīnas mūris, Marta – vienkārši kā Mārtiņš.
Elizabete, Kadrija, Alfrēds, Ričards, Rainers mācās 7.klasē, Marta 8. klasē, bet Signe ir komandas vecākā – mācās 10.klasē.”

Šeit gan jāpiebilst, ka komandas dalībnieku sasniegumi vieglatlētikā ir visai iespaidīgi. Atlētiskās Marta, Kadrija un Elizabete sevi ir pierādījušas Latvijas čempionātos, izcīnot vairākas godalgas. Signe un Alfrēds nopietni trenējas diska mešanā, Ričards ir komandas ātrākais dalībnieks, bet aktīvais Rainers uztur komandas pozitīvo garu.

“PARĪZES BALLERI”

Pavisam drīz turpināsim ar citām čempionāta komandām : “Everests”, “Simfoniskais orķestris”, “Kokneses PICK-UP 2023”, “Picnic Team”, “Bumbu dāmām” un “Nav īstā diena!”.

KSC

Leave a Reply