Koknesieši divreiz zaudē galotnē un paliek 4.vietā ANČ telpu futbolā

12.februārī Aizkraukles sporta centrā tika aizvadīts Aizkraukles novada telpu futbola čempionāta FINAL 4, kurā par čempionu titulu cīnījās “Poila”, “Skrīveri”, “Veterāni” un Koknese. Ļoti aizraujošās spēlēs par cēmpioniem kļuva “Veterāni”, kas finālā ar 2:1 pieveica skrīveriešus, bet koknesieši spēlē par 3.vietu ar 2:3 mača galotnē piekāpās Poilai.

Pirmajā pusfinālā sacentās regulārā turnīra uzvarētāji “Poila” pret “Skrīveriem”. Mačs bija ļoti līdzīgs, bet spēles galotnē veiksmīgāk nospēlēja “Skrīveri”, kas pēdējā minūtē izrāva uzvaru un iekļuva finālā. Viņu pretinieks noskaidrojās spēlē starp “Koknesi” un “Veterāniem”.

Regulārajā turnīrā Koknese pieveica veterānus ar 3:1, toreiz esot nedaudz pārāka līdzīgā spēlē. Arī šoreiz spēle bija sīva, bet izdevās gūt ātrus vārtus, kad ātrajā uzbrukumā pēc teicamas Ilmāra Kalniņa piespēles vārtus guva Krišs Knodze. Koknese diezgan prasmīgi aizstāvējās un labi kontrolēja notikumus laukumā, bet dažas minūtes pirms spēles beigām ātru pretuzbrukumu prasmīgi noslēdza veterāni, rezultātu izlīdzinot. Spēles pēdējā minūtē koknesieši kļūdījās savā laukuma pusē un pēc nelielas burzmas vārtu priekšā, bumba atrada ceļu koknesiešu vārtos. Atlikušajās 30 sekundēs vairs neizdevās rezultātu izlīdzināt un bija skaidrs, ka par 3.vietu spēlēs Poila un Koknese.

Koknesei uz šo Final 4 nevarēja palīdzēt vairāki spēlētāji un spēli pret Veterāniem nācās aizvadīt 6 laukuma spēlētāju sastāvā. Pret Poilu palika vel mazāk, jo pēdas savainojuma dēļ izkrita arī Knodze. Kalniņš un Pavļenkovs nenomainījās ne reizi bronzas mačā. Arī šādā “īsā” sastāvā iznāca spraiga un interesanta spēle. Vispirms Ilmārs Kalniņš atklāja rezultātu 1:0, bet pēc dažām minūtēm Poila rezultātu izlīdzināja. Puslaika otrajā pusē vadību atguva un līdz puslaika beigām nosargāja, kad I.Kalniņš veica labu apspēlēšanas manevru pa labo malu, savāca bumbu pie gala līnijas un atrada vārtu priekšā Dimu Krupenkinu, kurš bija nekļūdīgs, sitot bumbu zem vārtu pārliktņa.

Otrajā puslaikā Poila centās atspēlēties un tas arī izdevās, kad pēc stūra sitiena no vārtu priekšas precīzs bija Ostvalds. Diezgan ciešā un agresīvā spēlē aizritēja mača beigas, kad aptuveni divas minūtes pirms mača beigām labu izspēli no stūra veica Poilas futbolisti un guva trešos vārtus savai komandai. Atlikušajā laikā koknesieši spēlēja ar pieciem laukuma spēlētājiem, cenšoties gūt izlīdzinājumu, bet tas neizdevās un šoreiz nācās samierināties ar sāpīgo 4.vietu. Kā teica viens no koknesiešiem, tad “mēs nebijām iedzinējos vairāk kā 75 minūtes (no 80), bet beigās tāpat zaudējām abus mačus…”

Finālā uzvarēja Veterāni (pie tam viņi tiešām ir veterānu vecumā no 40-50 gadiem), kas pārspēja Skrīverus ar 2:1.

Kokneses komandas sastāvā spēlēja Didzis Bērziņš, Jānis Ārends, Andrejs Pavļenkovs, Reinis Kuzmas, Kārlis Beikerts, Niklāvs Vingris, Krišs Knodze, Ilmārs Kalniņš, Dima Krupenkins, Otto Bērziņš, Dāvis Kalniņš. Komanda saka lielu paldies atbalstītājiem laukuma malā un attālināti, turnīra organizatoriem Arvim Upītim un Aizkraukles sporta centram par turnīra kvalitāti, pretinieku komandām par konkurenci, tiesnešiem par pieskatīšanu. Tiksimies, iespējams, vēl kādā turnīrā!

Komanda pirms 1/4 finālspēles pret Pļaviņām

Foto: no Futbols Aizkrauklē Facebook lapas

KSC

Leave a Reply