KSC PICK-UP komanda “BUMBU DĀMĀM”

Turpinot iepazīšanos ar KSC PICK-UP līgas dalībniekiem, šodien pievērsīsimies komandai “Bumbu dāmām”.

Komandas moto: TIKAI UZ PRIEKŠU!
Iegaumē, ka šī nav parasta komanda, tā ir izlase, kura sastāv no personībām. Katra dāma ar savu odziņu.
Ņemot vērā lielo interesi un vēlmi spēlēt basketbolu “Bumbu dāmām” komandā, tika izsludinātas trīs atlases kārtas. Pirmajā kārtā dalībniecēm bija jāpieveic gandrīz 15 km gara šķēršļu josla gar Daugavas kreiso krastu. Otrajā kārtā dalībnieces veica 100 precizitātes metienus no trīspunktu līnijas, izpildot nosacījumu, ka grozā tiek raidīti vismaz 90 % . Noslēdzošajā kārtā dalībniecēm bija jāveic spēka pārbaudījums – desmit pietupieni ar 210 kg smagu svaru stieni.
Rezultātā, no 82 kandidātēm tikai 7 izturēja šos pārbaudījumus un ir nopelnījušas iespēju godpilni nēsāt “Bumbu dāmām” komandas kreklus.
Komandas kapteine Natālija komandu raksturo kā profesionālu, talantīgu, ar vienotu mērķi. Vienkāršāk sakot – Sapņu komanda 2023.
Komandas sastāvs:
Natālija – Aģents 0,7.  Ikdienā darbojas motosporta lauciņā, bet neļaujot sev iestagnēties, paspēj būt pilnīgi visur. Visu redz, visu dzird, visu māk.
Una – aizrautīgi studē medicīnu un brīvajā laikā mīl pasporot.
Elektriskā Beāte – no rīta sporto, pa dienu strādā , vakarā dejo.
Sporta centra Sanita – komandas menedžeris. Viemēr gatava visam.
Monta – Komandas mvp, kura vienlaikus ir arī prokrastinācijas lietpratēja. Sportu un visu ap un par to uztver kā aizraujošu izklaidi ar sacensību gara piedevu. Kā jau lauvas horoskopa zīmē dzimušie, vēlas visā uzvarēt. Ja neuzvar, tad lielu traci netaisa, jo visdrīzāk uzvarēs nākošajā reizē.
Agnese – pensionējusies vieglatlēte, kurai joprojām patīk izkustēties. Pašlaik cenšas kļūt mazliet viedāka, studējot tālienē, tāpēc nesanāk palīdzēt dāmām dabūt to bumbu, tik bieži cik gribētos.
Agra – ierodas pēdējā brīdī vai neierodas nemaz. Ikdienā Agra zīmē mājas un pavada laiku ar saviem dejotājiem. Jautājumu gadījumā var griezties pie viņas Aizkraukles novada Būvvaldē.

“Bumbu dāmām” komanda. Foto no komandas personīgā arhīva.

Pavisam drīz turpināsim ar citām čempionāta komandām : “Everests”, “Simfoniskais orķestris”, “Kokneses PICK-UP 2023”, “Picnic Team”.

Ar “Parīzes balleriem” vari iepazīties šeit!

Ar “NAV ĪSTĀ DIENA” vari iepazīties šeit!

KSC

Leave a Reply