KSC PICK-UP komanda “NAV ĪSTĀ DIENA”

Turpinām iepazīstināt ar KSC PICK-UP basketbola komandām.
Tā kā šo komandu iepazīšanas tūri sākām ar Bērnu/Sieviešu grupas gados jaunāko komandu “Parīzes balleri”, tad arī turpināsim augošā secībā.
Iepazīstieties – komanda “NAV ĪSTĀ DIENA!”, kas pirmajos spēļu posmos bija pazīstama kā “IGKV”.
Komandas moto: Rezultāts nav galvenais!

Komandā ir 7 spēlētājas. To veido piecas 12. klašu skolnieces: Estere, kura brīvo laiku pavada dejojot un mācoties; Linda un Kristīne, kuras labprāt relaksējas pie TV ekrāna, skatoties iecienītos seriālus, bet neatsakās arī no aktīvas darbošanās ārā vai sporta hallē; Sabīne un Lolita, kuras nekad neatteiktos no ēdiena. Sabīne apmeklē halli, domājot par “hesīti”, bet Lolita labprāt gatavo pati un pēc tam apēsto mēģina nodedzināt sporta zālē. Komandas sastāvu papildina arī muzikālā Anete no 9.klases, un Daniela no 8.klases, kura brīvajā laikā bieži sastopama hallē veicot basketbola metienus.
Komandas kapteine Kristīne stāsta :
“Komandas nosaukums Nav īstā diena radās, jokojot ar mūsu skolotāju (treneri) Viktoru Ņuhtiļinu, ka mums kā īstiem basketbolistiem vienkārši nav īstā diena. Es savu komandu raksturotu, kā kā brīvdomājošus jauniešus, kuri reizēm sanāk kopā un uzspēlē basīti jautrā un nepiespiestā gaisotnē. Mums patīk būt nopietni nenopietnām uz laukuma. Mūsu mīļākais vārds spēles laikā ir –“nešvilpa!”
Mūsuprāt, specīgākā komanda mūsu grupā ir “Parīzes balleri”, bet Open grupā “Picnic Team”.
Savai komandai es gribētu novēlēt, lai fināla spēlē atdod sevi par visiem 110% un galvenais bez traumām! Varbūt mēs no šis zāles neaiziesim kā uzvarētāji, bet noteikti būsim ieguvēji.”

Komanda “Nav īstā diena!”

Pavisam drīz turpināsim ar citām čempionāta komandām : “Everests”, “Simfoniskais orķestris”, “Kokneses PICK-UP 2023”, “Picnic Team”, “Bumbu dāmām” .

Ar “Parīzes balleriem” vari iepazīties šeit!

KSC

Leave a Reply