Užule piektā, Saulītis sestais LČ telpās

10.februārī Valmierā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās U18 un U20 vecuma grupām. No Kokneses vieglatlētiem šajās sacensībās piedalījās Marta Užule un Oskars Saulītis, kuri abi iekļuva Top 6 savās disciplīnās.

Marta piedalījās augstlēkšanā un trīssoļlēkšanā. Augstlēkšanā tika pārvarēti 1.60 metri, ar ko bija pietiekami 5.vietai. Diemžēl šoreiz nākamais augstums 1.63m nebija pa spēkam. Arī trešās vietas īpašnieces pārleca 1.60 metrus, bet viņām tas izdevās, izmantojot vienu mēģinājumu mazāk. Jaunu personīgo rekordu Marta sasniedza trīssoļlēkšanā, pēdējā mēģinājumā aizlecot 11.60 metrus. Tas deva 5.vietu stiprā konkurencē. Uzvaru ar Pasaules līmeņa rezultātu 13.33 metri, izcīnīja Brenda Apsīte, bet otrā ar Eiropas līmeņa rezultātu bija Adelīna Rubene.

Oskars Saulītis piedalījās trīssoļlēkšanā un jau pirmajā piegājienā uzstādīja personīgo rekordu, aizlecot 12.56 metrus. Beigu beigās šis bija arī Oskara vienīgais veiksmīgais mēģinājums. Līdz pat pēdējai lēcienu sērijai Oskars turējās 3.vietā, bet pēdējā sērijā konkurenti sasparojās un savus rezultātus uzlaboja. Pēdējā lēcienā Oskars veica ļoti labu, skaistu un tālu lēcienu, kas būtu garantējis medaļu, bet par pāris centimetriem tika pārkāpts atspēriena dēlītis un rezultāts netika mērīts. Beigās Oskaram 6.vieta. Sacensībās nepiedalījās cits mūsu trīssoļlēcējs Alens Geida, kurš pirms nedēļas treniņā guva smagu traumu un atgriezīsies sacensību apritē vasarā.

Foto: Guntis Bērziņš

LVS | Latvijas U18 un U20 čempionāts telpās (athletics.lv)

KSC

Leave a Reply