Mazie Kokneses vieglatlēti ar panākumiem sacenšās Aizkrauklē

7.februārī Aizkrauklē notika Aizkraukles novada sporta skolas sacensības vieglatlētikas četrcīņā U10 un U12 vecuma grupās. Sacensībās kopā startēja gandrīz 50 dalībnieki no Kokneses, Aizkraukles un Neretas, un 22 no visiem dalībniekiem bija Kokneses vieglatlētikas grupu audzēkņi.

2013. un 2014.gadā dzimušie bērni sacentās četrcīņā, kas sastāvēja no 60m sprinta, augstlēkšanas, tāllēkšanas un 200 metru skrējiena, bet 2015. un 2016.gadā dzimušie sacentās 30 metru sprintā, pildbumbas mešanā, tāllēkšanā un 200 metros.

Decembra mēnesī Koknesē notika pirmās pārbaudes sacensības vieglatlētikā šīm vecuma grupām, bet šoreiz jaunie sportisti devās uz Aizkraukli, lai pārbaudītu savas prasmes, ko attīstījuši treniņos ziemas sezonā. Šo sacensību mērķis bija iepazīstināt jaunos sportistus ar sacensību norisi, Aizkraukles sporta centru un pārbaudīt sportistu izaugsmi pirmajā mācību gada semestrī. Galvenais mērķis – uzturēt interesi par sportošanu un vieglatlētiku, rezultāts šoreiz otrajā plānā. Ja sanāk – ļoti labi, ja nē – tad jāturpina trenēties un pilnveidoties.

Šoreiz jaunie koknesieši izcīnīja arī vairākas godalgotas un sasniedza jaunus personīgos rekordus, kas liecina, ka sportisti realizē treniņu plānu un personīgo izaugsmi. Lūk arī rezultāti:

2013.dz.g zēni – Rodrigo Šteinbergs 1.vieta, Ralfs Tvardovskis 2.vieta

2013.dz.g. meitenes – Anabella Apsāne 2.vieta, Evelīna Rudmieze 3.vieta , piedalījās arī Katrīna Ļebedeva, Lote Kalniņa, Paula Dzene, Everita Kalniņa.

2014.dz.g. zēni – Elvijs Baltgalvis 2.vieta

2015.dz.g. zēni – Alekss Kovaļevskis 1.vieta, Elvis Laukazīle 2.vieta, Olivers Kalniņš 3.vieta, piedalījās arī Daniels Kovaļevskis, Ritvars Baltgalvis.

2015.dz.g. meitenes – Laura Leķe 1.vieta, piedalījās arī Nora Bērziņa, Paula Pīlādze.

2016.dz.g. zēni – Rūdolfs Asarītis 2.vieta, piedalījās arī Marks Volkmanis, Matīss Ģēģeris, Tomass Kalniņš.

2016.dz.g. meitenes – Beāte Šikula 3.vieta.

Sveicam sportistus ar gūtajiem panākumiem un pieredzi. Veiksmi nākamajos startos un izturību treniņu procesā!

Sportistus sacensībām gatavoja vieglatlētikas treneri Dāvis Kalniņš un Viktors Ņuhtiļins. Paldies Aizkraukles novada sporta skolai par sacensībām (Jolanta, Kaspars, Aiga) un galvenajam tiesnesim Aigaram Rublim par iniciatīvu sacensību organizēšanā.

LVS | Aizkraukles NSS SLĒGTĀS sacensības četrcīņā 2013. – 2016.g.dz. (athletics.lv)

KSC

Leave a Reply