Aizvadīts pirmspēdējais KSC pick-up posms basketbolā

11.februārī Kokneses sporta hallē notika ceturtais posms KSC pick-up čempionātā basketbolā, kurā šoreiz piedalījās pavisam astoņas komandas – trīs dāmu/bērnu grupā, trīs amatieru grupā un divas OPEN grupā.

Dāmu grupā šoreiz uzvarēja “Bumbu dāmām”, kas izcīnīja divas uzvaras divās spēlēs. Cīņā par otro vietu divu pagarinājumu spēlē “Esi kustībā” ar viena punkta pārsvaru pieveica “Parīzes balleres”. Kopvērtējumā (tiek ņemti vērā 3 labākie rezultāti pa posmiem un finālposma rezultāti) ar 57 punktiem līderes ir “Bumbu dāmām”, otrās ar 55 punktiem ir “Parīzes balleres”, bet trešās ar 51 punktu ir “Esi kustībā”.

Amatieru grupā visas spēles šoreiz netika izspēlētas, jo mazliet ievilkās spēļu grafiks, bet tika noskaidrots, ka trešo vietu izcīnīja “Lielie bumbu mētātāji”. Līdz ar to pirms finālposma līderi ar 60 punktiem ir “Kaimiņa karavīru kopiena”, otrie ar 51 punktu ir “Huligāni”, bet trešie ar 45 punktiem ir “Lielie bumbu mētātāji”.

Visbeidzot OPEN grupā, nepiedaloties “Simfoniskajam orķestrim”, pirmo uzvaru guva “Tavi labākie draugi”, nostiprinoties arī otrajā vietā kopvērtējumā. Savukārt “Picnic Team” sīvos mačos bija spiesti samierināties ar otro vietu. Kopvērtējumā “Simfoniskajam” ir 60 punkti, “Taviem labākajiem draugiem” 54 punkti, “Picnic Team” 47 punkti, bet “Meistariem” 39 punkti.

Finālposms, kurā notiks arī cīņa par kausiem, notiks 17.martā Kokneses sporta hallē. Uz tikšanos!