“Pick UP” līgas otrajā posmā jauni uzvarētāji un intriga kopvērtējumā

11.decembrī Kokneses sporta hallē norisinājās Kokneses basketbola “Pick up” līgas otrais posms, kurā, tāpat kā pirmajā, piedalījās 7 komandas – trīs komandas meiteņu/sieviešu grupā un četras OPEN grupā. Šoreiz uzvaras laurus plūca “Bumbu dāmām” un “Simfoniskais orķerstris”.

Meiteņu/sieviešu/mazo zēnu grupā piedalījās trīs komandas – pieredzējušo sieviešu komanda “Bumbu dāmām”, IGKV vidusskolas meiteņu komanda un Parīzes Balleri, kuru sastāvu veido pamatskolas posma meitenes un trīs 7.klases zēni. Pirmajā posmā diezgan pārliecinošu uzvaru izcīnīja Parīzes balleri, bet šoreiz cīņa bija daudz sīvāka un izšķirošajā spēlē par pirmo vietu uzvaru guva “Bumbu dāmām”, kas papildlaikā ar 29:28 pievieca basketbolistus no Parīzes. Trešo vietu izcīnīja IGKV komanda. Visas komandas šajā posmā rādīja jau labāku sniegumu un progress bija acīmredzams. Līdz ar to kopvērtējumā pirmo un otro vietu dala “Parīzes balleri” ar “Bumbu dāmām”, bet trešajā vietā ir IGKV.

Arī OPEN grupā šoreiz citi uzvarētāji, un tie bija “Simfoniskais orķestris”. Papildinājuši sastāvu ar pamatsastāva un LBL3 spēlētājiem Otto Bērziņu un Andreju Grustānu, viņi visnotaļ viegli spēja izcīnīt trīs pārliecinošas uzvaras, visās spēlēs gūstot 51 punktu pirms laika limita. Otrie šoreiz iepriekšējā posma uzvarētāji Picnic Team, kas ar -10 piekāpās orķestrantiem, bet izcīnīja divas smagas uzvaras pret Team Rich (+3) un Ilmja BA (+8). Trešajā vietā posmu noslēdza “Ilmja BA”, kuras galvenais treneris un mentors Ilmārs Suveizda bija kārtīgi piestrādājis pie spēlētāju atlases un trīnīšu mešanas, kā rezultāta spēles pret viņa akadēmiju bija ļoti grūtas. Izšķirīgajā mačā pret Team Rich spēle aizgāja līdz ļoti sīvai galotnei, kur savu pirmo uzvaru svinēja Ilmis ar saviem puikām, spēlei beidzoties ar 51:48. Līdz ar to kopvērtējumā 1.vietu dala “Simfoniskais orķestris” un “Picnic Team”, bet trešo vietu dala “Team Rich” un “Ilmja BA”.

Nākamais posms notiks 5.janvāri Kokneses sporta hallē.

Paldies dalībniekiem par atsaucību un augsto sportisko meistarību. Tiekamies!

KSC

Leave a Reply