KSC amatierkomandas izcīna uzvaras ANČ basketbolĀ un telpu futbolā

Aizkraukles novada sporta centrs arī šajā sezonā organizē Aizkraukles novada atklātos čempionātus telpu futbolā un basketbolā un abos šajos čempionātos piedalās arī Kokneses sporta centra komandas. Basketbola čempionātā koknesiešiem trīs uzvaras tikpat spēlēs, bet telpu futbolā trīs spēlēs divas uzvaras un viens neizšķirts.

ANČ basketbolā pirmajā spēlē KSC komanda pārspēja Aizkraukles komandu “Varbūt 1” ar 82:71. Otrajā spēlē, iespējams, karjeras spēli aizvadīja Otto Bērziņš, kurš guva 65 punktus (ar 61% precizitāti metienos no spēles), Didzis Bērziņš pievienoja triple-double (14pts+12reb+14ast), bet Andrejam Grustānam 24pts+21 reb un komandai uzvara pār Jēkabpils SC ar 111:75. Trešo spēli čempionātā koknesieši aizvadīja pret Pļaviņu komandu, gūstot uzvaru ar 101:64. Šajā mačā Otto Bērziņam 35 punkti, bet Andrejam Grustānam 33pts+24reb. Turnīra tabulā Kokneses komanda šobrīd ieņem dalītu 1.vietu kopā ar komandu “Mērce”, bet bez zaudējumiem joprojām arī cīnās Lielvārde (2-0). Nākamā spēle 18.decembrī pret komandu “Shtelmis”.

ANČ telpu futbolā Kokneses komanda aizvadījusi trīs spēles un tajās gūtas divas uzvaras un vienreiz spēlēts neizškirti. Ar 7:0 tika pieveikta Jēkabpils komanda, pret esošajiem čempioniem Poilu spēlēts 4:4, bet pēdējā spēlē gūta uzvara 6:4 pret jauniešu komandu no Aizkraukles “FK Veina”. Turnīra tabulā koknesieši šobrīd ir otrie ar 7 punktiem, bet aizvadījuši par spēli mazāk nekā līderi Poila. Līdz šim rezultatīvākais koknesietis ir Ilmārs Kalniņš ar pieciem vārtiem, bet pa trīs guvuši Dāvis Kalniņš, Niklāvs Vingris un Krišs Knodze. Nākamā spēle 13.janvārī pret Pļaviņām.

Krišs Knodze
Dāvis, Niklāvs, Didzis
Ilmārs

KSC

Leave a Reply