Volejbolistu starti U12 un U17 LVF Latvijas čempionātos

01.12.2022. Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas sporta zālē notika pirmās oficiālās Latvijas čempionāta spēles U12 zēnu grupā, kur piedalījās mūsu skolas audzēkņi no ceturtajām klasēm. Koknesieši pārstāvēja Aizkraukles novada sporta skolu un startēja ar divām komandām, sacenšoties ar Jēkabpils sporta skolas divām komandām.

  Pirmajā spēlē uztraukums ņēma virsroku pār meistarību un mūsu komanda piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 2:0. Otrajā spēlē uzvara ar rezultātu 2:0. Trešā spēlē rezultāts neizšķirts 1:1. Šeit jāpiebilst, ka šajā U12 zēnu vecuma grupā spēles noteikumi nedaudz atšķiras no īstajiem volejbola noteikumiem – komandām ir jāspēlē tikai divi seti un līdz 21 punktam. Ceturtā spēle diemžēl beidzās ar rezultātu 0:2 Jēkabpils komandas labā.

 Kokneses komandas nākošajā mācību gadā vēlreiz startēs tajā pašā vecuma grupā, jo gandrīz visi spēlētāji ir par vienu, vai diviem gadiem jaunāki, kā pretinieki. Kokneses komandās spēlēja –  Rimants Keišs, Roberts Kalnozols, Klāvs Strazdiņš, Kristers Sproģis, Toms Arājs, Rūdolfs Rugainis, Emīls Aļeksejevs, Gabriels Tirmizi, Arvīds Bešmeņovs, Ivo Fjodorovs, Andrejs Lomašs un Renārs Vīgups.

10.12. Daugavpilī turpinājās arī U17 Latvijas čempionāts volejbolā. Apvienotā Aizkraukles NSS/Jēkabpils SS komanda izcīnīja divas uzvaras ar vienādu rezultātu 3:0;3:0 apspēlējot Kuldīgas NSS un Talsu SS komandas. Šoreiz komandā Koknesi pārstāvēja Kristers Bite, Roberts Bojers un Maksims Feoktistovs. Edgars Butāns un Valters Kalniņš spēles izlaida slimības dēļ. Komanda pabeidza LČ pirmo apli ar vienu zaudējumu astoņās spēlēs un ieņēma pirmo vietu turnīra tabulā. Jaunajā gadā spēles turpināsies otrajā aplī ar finālu pavasarī.

Novēlu visiem volejbolistiem sportisku, veiksmīgu Jauno gadu un nezaudēt prieku, izturību spēlējot volejbolu!

Volejbola treneris I.Māliņš

Leave a Reply