Noslēdzies KSC fotokonkurss “Mana ģimene kustībā”

Fotokonkursam “Mana ģimene kustībā” atsaucās seši dalībnieki, kas bija pietiekoši drosmīgi parādīt kādas aktivitātes šajā laikā ir piekopuši ģimenes lokā.
Tiesa, ka bijām cerējuši uz lielāku atsaucību, tomēr esam ļoti gandarīti par iesūtītajiem foto, jo katrs no tiem ir oriģināls un pozitīvisma pilns. Ticam un ceram, ka arī pārējie iedzīvotāji ikdienā ir gana aktīvi un kustīgi.
Lai gan konkursa nolikums sākotnēji paredzēja, ka galveno balvu iegūs KSC žūrijas favorītbilde, bet skatītāju simpātiju balvas ieguvējs tiks noskaidrots balsošanas ceļā KSC Facebook profilā, nolēmām, ka atsevišķa skatītāju balsošana nenotiks un pie simpātiju balvām tiks visi konkursa dalībnieki.

Par KSC žūrijas favorītbildi tika atzīts Ingrīdas Grūbes iesūtītais foto, kurā Asnate, Ingrīda, Rauls, Dominiks un Māris visai atraktīvā veidā parāda kustības prieku ar akrobātiskiem elementiem.

Aritas Brokas iesūtītā fotokolāža atgādina par ziemas priekiem, ko šogad tiešām varējām izbaudīt pateicoties sniegotajai ziemai.

Arī Vecbebru iedzīvotājas Lības ģimene gana aktīvi pavada brīvo laiku svaigā gaisā, ķerot kārtējo D vitamīna devu.

Konkursa vecākās dalībnieces Broņislavas Kalniņas iesūtītais foto rāda lielsiku piemēru, ka ikdienā ikviens var būt kustīgs un aktīvs, ja vien pašam ir vēlme.

Arī Elizabetes Bērzkalnes iesūtītā fotokolāža rāda, ka viņas ģimene ar sportiskām aktivitātēm ir uz Tu, velobrauciena laikā apskatot arī skaistas vietas Kokneses apkārtnē.

Ģeogrāfiski tālākās dalībnieces Ineses Avotiņas (no Tukuma puses) iesūtītais fotomirklis noķerts pēc vairākiem lēkšanas mēģinājumiem.

Paldies visiem konkursa dalībniekiem par uzdrīkstēšanos un unikālajiem fotomirkļiem, ar kuriem dalījāties.
Par balviņu saņemšanu lūdzam sazināties telefoniski: mob. 29935266 vai rakstot epastu: sportacentrs@koknese.lv

KSC

Leave a Reply