Gudļevskis soli no Slovākijas pusfināla

31.martā izslēgšanas spēles Slovākijas hokeja čempionātā uzsāka latviešu hokejista Kristera Gudļevska pārstāvētā Bratislavas “Slovan”. Ceturtdaļfināla sērijā līdz četrām uzvarām “Slovan” pretiniekos HC “Nitra”, pret kuru šobrīd rezultāts sērijā 3-1.

Pirmajā spēlē 31.martā “Slovan” izcīnīja uzvaru savā laukumā ar 5:0, bet mājnieku vārtu sargāja Tailers Parks, kurš atvairīja visus 24 metienus. Arī otrajā spēlē, kas norisinājās Bratislavā 1.aprīlī Gudļevskis spēli noskatījās no rezervistu soliņa, jo veiksmīgu sniegumu turpināja demonstrēt viņa kolēģis Parks, kurš atvairīja 30 no 31 “Nitras” metiena un palīdzēja “Slovan” uzvarēt ar 4:1. 4.aprīlī sērija pārcēlās uz Nitru, kur sīvā cīņā 3-0 sērijā panāca Gudļevska “Slovan”. Vārtos gan joprojām bija Parks, kurš turpināja vārtus sargāt lieliski un tika galā ar 36 no 38 metieniem, bet komandai uzvara ar 3:2.

Kristers tika pie spēles laika ceturtajā spēlē, kas notika vakar. Spēli gan vārtos uzsāka Parks. Pēc otrā perioda beigām tablo rādīja 2:2 un “Slovan” no pusfināla sasniegšanas šķīra vien veiksmīgs 20 minūšu nogrieznis. Bet “Nitra” nebija gatava beigt sēriju četrās spēlēs un trešā perioda sākumā guva trīs ātrus vārtus četru minūšu laikā, panākot 5:2 un liekot “Slovan” trenerim veikt vārtsargu maiņu. Laukumā devās Gudļevskis, kurš bija spiests kapitulēt jau pēc 19 aizvadītām sekundēm. Līdz mača beigām Kristers ielaida vēl divas ripas un mačs noslēdzās ar graujošu “Nitra” uzvaru ar 8:2. Kristers septiņās minūtēs atvairīja četrus no septiņiem metieniem.

Nākamā spēles notiks 8.aprīlī Bratislavā.

Izmantots foto no vietnes : https://www.ecvsv.at/

Izmantotie resursi: flashscore.com, hockeyslovakia.sk

KSC

Leave a Reply