Jēkabpils “Lūši” kļūst par čempioniem trešo gadu pēc kārtas

Jau iepriekš ziņojām par Latvijas volejbola čempionāta finālsērijas norisi, bet Lieldienās notika izšķirošās spēles, kurās noskaidrojās ka trešo sezonu pēc kārtas par Latvijas čempioniem kļuva Jēkabpils “Lūši”, kuru sastāvā arī spēlē divi Kokneses volejbola audzēkņi – Kristers Dardzāns un Edgars Kalnozols.

Fināla sēriju veiksmīgāk uzsāka “Lūšu” pretinieki “RTU/Robežsardz/Jūrmala”, kas guva uzvaras pirmajās divās spēlēs un nonāca soļa attālumā no uzvaras čempionāta. Tomēr Jēkabpils volejbolisti spēja sakārtot savu spēli, atrast veidus kā apspēlēt jūrmalniekus un uzvarēt sērijā.

Ceturtā spēle notika Jūrmalā, kurā sērijas izlīdzinājumu panāca “Lūši”. Spēle tika uzvarēta ar 3:1, jūrmalniekiem ļaujot uzvarēt vien otro setu ar 25:23. Pārējos setos jēkabpilieši bija labāki ar +9, +7 un +2 (ceturtajā setā). Šajā mačā Kristers Dardzāns devās laukumā otrajā un ceturtajā setā, bet protokolā ar darbībām neatzīmējās. Edgars Kalnozols palika rezervē.

Izšķirošā piektā spēle notika 3.aprīlī un to pārliecinoši vinnēja mājnieki “Lūši”. Pirmais sets tika uzvarēts ar 25:21, otrajā mājnieki sasniedza 25:17, bet trešajā setā – 25:20. Abi Ivara Māliņa audzēkņi gan šoreiz palika rezervē, bet tāpat nopelnīja Latvijas čempionu titulu. Jēkabpils komandai šis ir jau trešais Latvijas čempionu tituls pēdējos trīs gados (2018, 2019, 2021). 2020.gadā sezona netika pabeigta.

Izmantotie resursi: volejbols.lv, foto no LVF, sportacentrs.com

KSC

Leave a Reply