Koknesē izbūvēts jauns āra skeitparks

Koknesē ir izbūvēts monolīts āra skeitparks 270 m2 platībā, kas š.g. 15. augustā tiks atklāts ar skeitparka sacensībām! Laipni aicināti visi interesenti dalībnieku, skatītāju un atbalstītāju pulkā!

Koknesē ir izbūvēts moderns, monolīts āra skeitparks 270 m2 platībā blakus Kokneses sporta centram projekta Nr.19-04-AL08-A019.2202-000016 “Kustību prieks” ietvaros, ko īstenojusi biedrība “Kokneses sporta veterānu klubs”. Skeitparkā uzstādītas 7 dažāda veida konstrukcijas ar vieglākām un sarežgītākām izpildes pakāpēm, lai apmeklētājiem tas būtu interesants un piemērots dažādiem prasmju un sagatavotības līmeņiem. Skeitparka pārklājums ir ar paaugstinātu nodilumizturību un pretslīdamību, lai uzlabotu konstrukciju noturību pret mitrumu, mehāniskiem bojājumiem un triecieniem. Būvdarbus veica SIA “City Playgrounds”.

Š.g. 15. augustā notiks skeitparka atklāšanas sacensības Scooter un BMX disciplīnās, kā arī minisacensības (minigames) dažādās kategorijās. Atgādinām sacensību laikā ievērot fizisko distancēšanos 2 metru attālumā vienam no otra, kā arī ievērot epidemioloģiskās drošības noteikumus.

Projekta mērķis ir pilnveidot un dažādot sporta un saturīga brīvā laika pavadīšanas iespējām bagātu vidi Kokneses novadā, uzlabojot un attīstot sporta un aktīvās atpūtas infrastruktūru, izveidojot mūsdienu kvalitātes un izturības prasībām atbilstošu āra skeitparku.

Kopējās būvniecības izmaksas ir 59005,14 euro, tajā skaitā PVN 10240,56 euro. Projekta attiecināmās izmaksas ir 30000,00 euro, tajā skaitā 27 000,00 euro Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) finansējums, bet 32005,14 euro Kokneses novada domes atbalsts.

Projekts tika īstenots “Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma ”Darbību īstenošana ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros.

Informāciju sagatavoja:

Biedrība “Kokneses sporta veterānu klubs”

Leave a Reply