Koknesei pilns medaļu komplekts LČ Jelgavā

Vienā no Latvijas lielākajām pilsētām, Jelgavā, tika aizvadīts Latvijas 99.  čempionāts vieglatlētikā, kurā piedalījās arī pieci Kokneses novada pārstāvji. Tā kā kopš 2018.gada Latvijas čempionāta ietvaro tiek noskaidroti arī labākie U-23 vecuma sportisti, tad koknesiešiem izdevās iegūt pilnu medaļu komplektu.

Zelta medaļu lodes grūšanā U-23 ieskaitē ieguva Reinis Nungurs, kurš labākajā mēginājumā spēja grūst 14.47 metrus tālu. Šis rezultāts bija arī piektais labākais pieaugušo ieskaitē, bet krietni atpalika no Reiņa personīgā rekorda. pAr attaisnojumu var minēt to, ka sportists bija aizvadījis smagu treniņnometni visu nedēļu bobsleja izlases sastāvā un arī to, ka nacās startēt ar skriešanas apaviem, nevis mešanas apaviem, jo apavu kurjers nepaspēja ierasties tik laicīgi cik plānots satiksmes sastrēgumu dēļ.

Sudraba medaļu izcīnīja Ralfs Eihentāls, kurš leca gandrīz personīgā rekorda līmenī un ar 14.15 metriem bija otrais U-23 ieskaitē un piektais starp pieaugušajiem. Savukārt bronzas medaļu izcīnīja trīssoļlēcējs Dāvis Kalniņš, kurš ar 14.27 metriem bija trešais labākais. No pirmās vietas Dāvi šķīra 30 centimetri, bet no otrās – 9 centimetri.

Sacensību otrajā dienā vesera mešanas sektorā izgāja divi mūsu vesermetēji. Natālija Zeica izcīnīja sesto vietu ar 39.86 metrus tālu metienu, bet pieredzējušais Andrejs Pavļenkovs veseri spēja mest 53.52 metru tālumā un tas viņu ierindoja piektajā vietā.

REZULTĀTI

KSC

Reinis Nungurs (vidū)
Ralfs Eihentāls (pa kreisi)
Dāvis Kalniņš
Dāvis Kalniņš (pa labi)

Foto: Guntis Bērziņš, athletics.lv

Leave a Reply