Kokneses futbolisti uzvar Aizkraukles novada čempionātā minifutbolā

Aizvadītajā sestdienā noslēdzās 2020.gada Aizkraukles novada atklātais čempionāts minifutbolā, kurā piecu komandu konkurencē par uzvarētājiem kļuva Kokneses futbolisti.

Šajā sezonā turnīrā kopā piedalījās piecas komandas – Kokneses SC, Skrīveri, Poila, Sauleskalns un FK Apmaldījušies. Komandas aizvadīja divu apļu turnīru, katrai ar katru aizvadot pa divām spēlēm un kopā aizvadot astoņas spēles. Koknesieši iespēja gūt 6 uzvaras, kā arī reizi spēlēt neizšķirti (ar Skrīveriem) un reizi zaudēt (0:1 pret Poilu). Īpaši veiksmīgs izvērtās pēdējais komandu sabraukums, kurā koknesiešiem trīs pārliecinošas uzvaras – 4:0 pār Sauleskalnu, 3:0 pār Skrīveriem un 7:0 pār FK Apmaldījušies. Otrajā vietā turnīrā ierindojās Poilas komanda, bet trešo vietu ieguva Sauleskalna komanda.

Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju kļuva koknesieties Didzis Bērziņš, kurš guva 10 vārtus, bet turnīra labākā vārtsarga gods pienācās Kokneses vārtu vīram Jānim Ārendam, kurš savos vārtos bumbu ielaida vien 5 reizes astoņās spēlēs. Par turnīra labāko aizsargu tika atzīts Jānis Mičulis no Poilas, bet par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Oskars Saliņš no Sauleskalna, kurš turnīra laikā izcēlās ar 8 gūtiem vārtiem.

Kokneses komandas sastāvā spēlēja: Didzis Bērziņš, Jānis Ārends, Andrejs Pavļenkovs, Ilmārs Kalniņš, Miks Vilkaplāters, Kārlis Beikerts, Egīls Baltcers, Krišs Knodze, Niklāvs Vingris, Reinis Kuzmas, Dāvis Kalniņš, Dima Krupenkins, Otto Bērziņš un Valdis.

Kokneses futbola komanda saka lielu paldies Kokneses novada domei un Kokneses sporta centram par atbalstu un pateicība arī Arvim Upītim un Vairim Kusiņam par turnīra organizēšanu augstā kvalitātē.

KSC

Leave a Reply