Zīmējumu konkurss “Mana ģimene sporto”

Gaidot Kokneses novada Ģimeņu sporta dienu, kas notiks 11. aprīlī Kokneses sporta centrā, esam nolēmuši uzrīkot nelielu zīmējumu konkursu bērniem “Mana ģimene sporto” , kur galvenā balva ir 20,- EUR dāvanu karte Kokneses sporta centra apmeklējumam kopā ar ģimeni. Interesantāko darbu autori saņems dažādas veicināšanas balvas no KSC, skatītāju simpātiju balvu, kā arī tiks izveidota darbu izstāde Kokneses sporta centrā.

Konkursa noteikumi pavisam vienkārši:

  • Konkursā var piedalīties ikviens Kokneses novadā dzīvojošais bērns, kas nav sasniedzis pilngadību
  • Zīmējumā jābūt attēlotai ģimenei nodarbojoties ar sportiskām aktivitātēm. (Bumbas spēlēšana, riteņbraukšana, peldēšana, skriešana u.c.)
  • Zīmējums var būt melnbalts vai krāsains. Zīmēts ar guaša krāsām, zīmuļiem vai pastaļkrītiņiem – tas nav svarīgi. Būtiski, lai to būtu zīmējis bērns
  • Zīmējums Kokneses sporta centrā jāiesniedz līdz 15. martam KSC administrācijā (kasē) 1. stāvā, vai KSC 2. stāvā sporta darba organizatoram vai direktoram (darba dienās)
  • Autora vārds, uzvārds, vecums un kontaktinformācija jānorāda lapas aizmugurē.

Tiks vērtēta iesniegtā darba atbilstība tematam, oriģinalitāte, radošums un tehniskais izpildījums.

Saņemtie darbi 17. martā tiks publicēti KSC Facebook lapā, kur lapas sekotāji varēs balsot par savu favorītu, lai noskaidrotu, kurš mākslinieks saņems skatītāju simpātiju balvu.

Rezultāti tiks paziņoti 02. aprīli.

Konkursa NOLIKUMS

KSC

Leave a Reply