Kalniņam un Nunguram medaļas LČ vieglatlētikā telpās

Latvijas vieglatlētikas telpu sezona noslēdzās 1.martā, kad tika aizvadīta Latvijas čempionāta vieglatlētikā telpās otrā sacensību diena. Šajā LČ piedalījās arī trīs Kokneses sportisti – trīssoļlēcējs Dāvis Kalniņš un lodes grūdēji Reinis Nungurs un Mārtiņš Broks.

Dāvis Kalniņš šoreiz izcīnīja 2.vietu un sudraba godalgu, piekāpjoties vien Elvijam Misānam. Dāvis labākajā mēģinājumā spēja lekt 14.27 metrus, apsteidzot neretieti Armandu Aivi Gorbačovu un Sergeju Soklakovu no Rīgas. Šī Dāvim bija pirmā LČ medaļa telpās un pirmā sudraba medaļa Latvijas čempionātos.

Jaunu personīgo rekordu lodes grūšanā uzstādīja Reinis Nungurs, kurš trešajā mēģinājumā lodi grūda 15.62 metru tālumā. Ar šo mēginājumu bija pietiekoši, lai izcīnītu 3.vietu un bronzas medaļu. Otrajā vietā ierindojās Edgars Berķis, bet par Latvijas čempionu kļuva Māris Urtāns. Otrs koknesietis Mārtiņš Broks sīvā konkurencē ieguva sesto vietu ar rezultātu 14.60 metri.

Martā vēl ir atlikušas Latvijas čempionātu ziemas sacensības šķēpa mešanā, diska mešanā un vesera mešanā. Latvijas ziemas čempionāts vesera mešanā notiks 14.martā Koknesē.

REZULTĀTI

Foto: Guntis Bērziņš, athletics.lv

KSC

 

Leave a Reply