KNČ basketbolā otrajā spēļu kārtā “Picnic Team” gūst 239 punktus

Sveicināti, mani mīļie statistikas un sporta draugi! Aizvadītaja svētdienā norisinājās otrā spēļu kārta KNČ basketbolā, kur tika aizvadītas divas spēles. Turnīrā iesaistījās piektā komanda “Picnic Team”, kas ar 239:15 sagrāva “Donothing”, bet otrajā spēlē par tabulas līderiem kļuva “Seven&One”, kas ar 102:45 apspēlēja “777” komandu.

Šoreiz Skaitlim tiešām bija ko skaitīt, jo ciparu gūzma gāzās pāri Kokneses sporta halles griestiem, par ko liecināja laika tiesneša izmisīgie saucieni, kad tika signalizēts, ka tablo vairs neņem pretī punktus virs 199. Tātad, “Picnic Team”, kas pirms diviem gadiem uzvarēja KNČ basketbolā, uz šo sezonu ir saglabājuši savu pamatkodolu, kurā ietilpst vispusīgie Andrejs Pavļenkovs, Niklāvs Vingris, futbola komandas līderis Ilmārs Kalniņš, vieglatlēts Dāvis Kalniņš un sportiskie Mārtiņš un Ivars Gražuļi, kā arī papildinājuši savu sastāvu ar pieredzējušo LBL2 spēļētāju Didzi Bērziņu (kurš kļuvis par trešo LBL 2 līmeņa spēlētāju, kurš piedalās KNČ basketbolā 2019), bet garajā galā piesaistīti papildspēki Naura Korkliša un Intara Zaula personās.

Iepriekšējā kārtā “Donothing” komanda ar 52:116 piekāpās “Seven&One”, bet šoreiz galīgi netika želoti no “Picnic Team” puses. “Picnic Team” izmantoja pilna laukuma presingu jau no pirmās sekundes un tas nodrošināja nemitīgu punktu straumi spēles protkolā. Sešu cilvēku sastāvā esošie “Picnic Team” bija plānojuši ar regulāru maiņu sistēmu uzturēt maksimālu tempu visu 40 minūšu garumā, bet neveiksmīgi piezemējoties nopietnā pēdas savainojumā iedzīvojās Ilmārs Kalniņš, kas tagad kādu laiku spēlēt nevarēs. Līdz ar to atlikušo spēles laiku violetie spēlēja piecatā. Arī “Donothing” nevarērja lepoties ar pārāk garu soliņu un sešatā tika aizvadīts viss mačs. Sīkāk par spēļi neko nestāstīšu, jo rezultāts 239:15 pasaka jau daudz ko priekšā, bet izcelšu 10 statistikas skaitļus no šīs spēles.

  1. 239 – gūti punkti spēļē vienas komandas izpildījumā 40 minūšu laikā
  2. 348 – “Picnic Team” komandas kopējā efektivitāte
  3. 2 – spēlētāji ar “quadriple-double” – Didzis Bērziņš (45pts+24reb+20ast+11stl) un Nauris Korklišs ( 58pts+19reb+12ast+10stl)
  4. 117 – Picnic Team iemestie 2p metieni, precizitāte 75%
  5. 3 – spēlētāji, kas gūst vismaz 50pts vienā spēlē – Pavļenkovs 59pts, Korklišs 58pts, Vingris 57pts
  6. 90 – efektivitātes rādītājs Didzim Bērziņam
  7. 88 – procents no 2 pts zonas Andrejam Pavļenkovam
  8. 59 – Picinic Team komandas kopējais rezultatīvo piespēļu skaits
  9. 40 – komandas kopējais pārtverto bumbu skaits (tikpat arī Vidusskolas mūziklam iepriekšējā kārtā)
  10. 155 – izmestie 2pts metieni no spēles vienas komandas izpildījumā (1 metiens 15 sekundēs)

Kopumā gribētu uzsvērt arī to, ka “Donothing” puiši aizvadīja labu cīņu un spēlēja ar visiem spēkiem visas 40 minūtes un pēc dažām sezonām sastādīs labu konkurenci citām komandām, jo “Donothing” labākie spēletāji joprojām ir pamatskolas vecumā.

Vakara otrajā spēlē “Seven&One” aizvadīja spēli bez sava līdera Andreja Grustāna, kurš spēli izlaida personisku iemeslu dēļ, bet tas netraucēja izcīnīt otro uzvaru turnīrā ar 102:45 pārspējot “777” basketbolistus. “Seven&One” sastāvā debitēja Emīls Višķers un Ingars Kļaviņš, bet spēlē labākais ar 32 punktiem bija Ralfs Eihentāls, bet 27 punktus pievienoja Armands Korekovs. Ar gandrīz triple-double izcēlās Ēriks Vilde, kas 12 punktiem pievienoja 10 rezultatīvas piespēles un 9 atlēkušās bumbas. Tikmēr “777” komandas spēlētāji šoreiz kļūdījās tikai 22 reizes (56 pirmajā spēlē) , bet ne visai labā metienu precizitāte neļāva gūt vairāk punktu. Septītniekiem labākais punktu guvējs jau otro spēli pēc kārtas bija Endijs Soldans (12 pts), bet 10 punktus šoreiz pievienoja Ričards Lācītis, kurš gan realizēja vien 3 no 15 tālmetieniem.

Nākamajā nedēļā “Picnic Team” sacentīsies ar “777”, bet “Vidusskolas mūzikls” cīnīsies ļoti svarīgā mačā pret “Seven&One”. Šīs spēles sāksies no plkst. 19:00 Kokneses sporta centrā. Pirmo divu kārtu spēļu protokoli pieejami koknesessportacentrs.lv KNČ sacensību sadaļā.

Otomārs Skaitlis, KSC

Leave a Reply