Latvijas florbola 2. līgas čempionātu “Aizkraukle/Koknese” iesāk ar 3 uzvarām.

27. septembrī tika dots starts Latvijas florbola čempionāta 2.līgas turnīram, kurā kārtējo sezonu uzsāka arī vietējā komanda “Aizkraukle/Koknese”, kura ar šādu nosaukumu startē jau trešo sezonu. Komandā spēlē vietējie spēlētāji no Kokneses un Aizkraukles, bet komanda savas mājas spēles aizvada gan Koknesē, gan Aizkrauklē. 2. līgas turnīrā šogad kopā piedalās 15 komandas – septiņas austrumu divīzijā, bet astoņas – rietumu divīzijā. “Aizkraukle/Koknese” piedalās austrumu divīzijā kopā ar sešām citām komandām un pēc aizvadītām četrām spēlēm ir izvirzījusies divīzijas līderpozīcijā.

Pirmā spēle 27. septembrī notika Kokneses sporta centrā, kur komanda “Aizkraukle/Koknese” tikās ar “Rēzeknes BJSS”. Šajā spēlē mājiniekiem izdevās uzvarēt ar rezultātu 8:5. Par labāko komandas spēlētāju šajā spēlē tika atzīts Rolands Rubins, kurš iesita 2 vārtus. Pa diviem rezultativitātes punktiem šajā sacensībā guva arī Juris Tomaševskis un Ivo Kokins, bet trīs rezultativitātes punktus guva Deniss Ždanovs. Vārtsargi Mārtiņš Kavoss un Vitālijs Lubgāns spēles laukumā pavadījai gandrīz vienādu laiku. Mārtiņam 29 minūšu laikā no 16 metieniem izdevās atvairīt 15. Vitālijam pēc spēlē pavadītas 31 minūtes izdevās atvairīt 16 metienus no 20. 

5. oktobrī Ogrē “Aizkraukle/Koknese”  aizvadīja savu otro turnīra spēli, tiekoties ar FK “Metēji”. Šajā spēlē tika gūta pārliecinoša uzvara ar rezultātu 17:8Par labāko spēlētāju šajā spēlē tika atzīts Ivo Kokins, kurš mačā izcēlās ar 3 gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm. Lielisku sniegumu spēlē demonstrēja arī Deniss Ždanovs ar diviem gūtiem vārtiem un trīs rezultatīvām piespēlēm, kā arī Niklāvs Vingris ar vienu vārtu guvumu un četrām rezultatīvām piespēlēm. Vārtsarga statusā esošais Vitālijs spēlē pavadīja 40 minūtes un no 27 metieniem atvairīja 21. Otram komandas vārtsargam – Mārtiņam, kurš spēlē pavadīja 20 minūtes, neizdevās atvairīt 2 metienus no 10.

Spraiga cīņa 11. oktobrī izvērtās Aizkraukles sporta centrā, kur ar vienu vārtu pārsvaru (11:10) izdevās uzvarēt komandu “Līgatne”. Par šīs spēles komandas labāko spēlētāju tika atzīts Niklāvs Vingris, kurš spēles gaitā iesita 3 vārtus un atdeva vienu rezultatīvu piespēli. Teicamu sniegumu spēlē demonstrēja arī Rihards Krauklis ar trīs gūtiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, kā arī Kristaps Briedis ar trīs gūtiem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli.

19.oktobrī Rencēnos spēlē pret komandu “Burtnieku novads/Pēdu nav”, tika piedzīvots sezonas pirmais  zaudējums ar rezultātu 12:5 . Šīs spēles labākais komandas spēlētājs bija Kristaps Briedis, kurš guva 2 vārtus un atdeva vienu piespēli.  Komandas vārtsargs Mārtiņš Kavoss no 69 metieniem atvairīja 57.

Uz šo brīdi Aizkraukles/Kokneses komanda pēc aizvadītām četrām spēlēm, austrumu divīzijas kopvērtējumā atrodas 1. vietā ar deviņiem punktiem, par vienu punktu apsteidzot “FK Kalsnava”.

Komandas rezultatīvākais spēlētājs ar 11 punktiem, pēc četrām aizvadītām spēlēm ir Niklāvs Vingris. Bet 10 punktus sakrājuši Kristaps Briedis,Rihards Krauklis un Deniss Ždanovs.

Nākošā spēle notiks Aizkraukles sporta centrā, 26.oktobrī plkst. 19:00, kad pretī stāsies FK Kalsnava, bet Kokneses sporta hallē tuvākā spēle būs vien 22.novembrī plkst. 20:00 pret FK “Metēji”.

Sanita Mirošņika, Dāvis Kalniņš; KSC

Leave a Reply