Kokneses florbolisti uzvar Silarožu kausa izcīņā

Nu jau pirms kāda laika, 22.februārī, noslēdzās florbola komandas “Silarozes” rīkotā kausa izcīņa florbolā, kurā piedalījās 6 komandas – Kokneses novadu pārstāvēja Koknese un Vecbebri, bet turnīrā piedalījās arī APV/Indivīdi, Silarozes, I AM floorball un Lielvārde.

Gandrīz divu mēnešu garumā noritēja aizraujošas un interesantas cīņas florbola laukumos, lai noskaidrotu labākos šajā kausa izcīņā. Virpirms komandas izspēlēja viena apļa turnīru, lai noskaidrotu otrā posma komandu sastāvus. Pēc tam trīs labākās komandas izspēlēja viena apļa turnīru par vietu sadalījumu pirmajā trijniekā, bet 4.-6.vieta spēlēja vēlreiz, lai sadalītu savas vietas. Divas labākās komandas pēc priekšsacīsktēm – Koknese un I AM floorball uzreiz iekļuva pusfinālā, bet atlikušajām komandām bija vēl jācīnās ceturtdaļfinālā. Vecbebru komanda savā ceturtdaļfinālā ar 2:20 piekāpās Lielvārdei un turnīru noslēdza 6.vietā. Koknesesieši pusfinālā pieveica turnīra rīkotājus “Silarozes”, bet finālā tika pieveikta arī Lielvārdes komanda.

Kokneses komandas sastāvā spēlēja: Rihards Krauklis, Andrejs Pavļenkovs, Raivis Grandāns, Ivo Kokins, Raivo Grīslis, Raivis Kurnigins, Gatis Siliņš, Mārtiņš Bullītis, Armands Saldaks, Nauris Ezerlīcis, Kristaps Briedis, Dāvis Briedis, Niklāvs Vingris, Aksels Indriaitis.

Izmantoti foto materiāli no staburags.lv, Ginta Grinceviča

KSC

Leave a Reply