Koknese 2 izcīna 1.vietu Aizkraukles atklātajā čempionātā basketbolā

Nepilnu divu mēnešu garumā Aizkraukles sporta centrā risinājās Aizkraukles novada atklātais čempionāts basketbolā, kur pavisam piedalījās 7 komandas – bez divām Kokneses komandām (Koknese 1 un Koknese 2) cīņā par godalgām devās arī Aizkraukle, Pagasts, Jaunjelgava, Nereta un UPZ.

Turnīra formāts paredzēja, ka vispirms komandas aizvada viena apļa turnīru, kurā noskaidro četras labākās komandas, kas piedalīsies izslēgšanas spēlēs un cīņā par medaļām. Tātad katrai komandai tika dotas sešas spēles, lai savāktu pietiekamu uzvaru skaitu iekļūšanai labāko vidū.

Pirmo vietu regulārajā turnīrā izcīnīja Pagasts, kas pabeidza ar perfektu 6-0 bilanci. Otrie ar vienu zaudējumu bija Koknese 2 basketbolisti, bet trešie ar diviem zaudējumiem basketbolisti no Jaunjelgavas. Cīņa par 4.vietu šoreiz bija ļoti spraiga, jo trīs komandām bija bilance 2-4. Labākas gūto un zaudēto punktu attiecības dēļ 4.vietu izdevās izraut Koknese 1 basketbolistiem, kam pusfinālā bija jāmērojas spēkiem ar Pagastu, bet otrā pusfinālā Koknese 2 cīnījās ar Jaunjelgavu.

Koknese 1, spēļējot bez vairākiem pamatrotācijas spēlētājiem, nespēja pienācīgi konkurēt ar Pagastu un zaudēja  ar 46:79. Bet spēlē par trešo vietu atzina Jaunjelgavas pārākumu ar 55:74.

Daudz labāk veicās Koknese 2 komandai, kas pusfinālā ar 90:73 pieveica Jaunjelgavu, bet finālā, ļoti dramatiskā un notikumiem bagātā spēlē pagarinājumā ar 81:77 pieveica Pagastu.

Koknese 2 sastāvā spēlēja Andrejs Grustāns, Otto Bērziņš, Didzis Bērziņš, Ralfs Eihentāls, Andrejs Pavļenkovs, Otto Asmuss, Armands Korekovs, Nauris Seļiverstovs, Mareks Koļesņikovs, Uldis Bērziņš.

Koknese 1 sastāvā spēlēja Ilmārs Kalniņš, Mārtiņš Gražulis, Ivars Gražulis, Dāvis Kalniņš, Ingars Kļaviņš, Tomass Gercāns, Reinis Nungurs, Emīls Višķers, Jānis Andrejevs, Niklāvs Vingris, Ritvars Kļaviņš, Kārlis Beikerts.

Foto: Anita Luckāne, ASC

KSC

Leave a Reply