Kārtējās medaļas Eiduku ģimenes pārstāvjiem Ziemas festivālā un LČ

2. un 3.martā Ērgļos un to apkaimē risinājās Latvijas skolu ziemas olimpiskais festivāls (LSZOF), kurā piedalījās skolu sportisti no visas Latvijas. I.Gaiša Kokneses vidusskolu pārstāvēja divi sportisti – tikko no Olimpiskajām spēlēm Phjončhanā atlidojusī Latvijas labākā distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka un viņas brālis, vadošais distanču slēpotājs savā vecuma grupā Latvijā, Edijs Eiduks.

Patrīcija savā vecuma grupā bija ātrākā 3km distancē, tuvāko sekotāju apsteidzot par vairāk nekā minūti. Savukārt Edijs, startējot kopā ar gadu vecākiem sportistiem, ierindojās otrajā vietā, vien par pusotru sekundi atpaliekot no uzvarētāja. Abus sportistus sacensībām gatavoja viņu tēvs un treneris Ingus Eiduks.

REZULTĀTI

Jau nākošajā dienā, 3.martā Vietalvā notika Latvijas čempionāta 2.posms, kur vispirms notika sprinta sacensības klasiskajā stilā. Kā jau bija gaidāms, tad sieviešu konkurencē labākā bija Patrīcija Eiduka, bet Edijs V16 vecuma ierindojās 2.vietā.

4.martā turpat Vietalvā norisinājās Latvijas čempionāta 2.posma otrā sacensību diena, kur sportisti sacentās brīvā stila distancēar intervāla startu. Sieviešu konkurencē 10 km distancē 1.vieta Patrīcijai Eidukai, kura otrajā vietā atstāja Latvijas labāko biatlonisti Baibu Bendiku. Arī Edijam bija jāslēpo 10 km distance, bet pa nedaudz citu apli. Edijam izdevās izcīnīt trešo vietu, atpaliekot vien no gados vecākiem dalībniekiem.

Rezultāti LČ 2.posms

KSC

Leave a Reply