Kokneses vieglatlēti startē Latvijas Čempionātā

Kad aiz loga valda ziema un termometra stabiņš mēdz noslīdēt zem nulles, sportisti sacensības aizvada telpās. Latvijā vērienīgākās no tām jau ir notikušas. Aizvadītajā nedēļas nogalē sportisti devās uz Kuldīgu. Dalībnieku sarakstā bija arī divi Koknesieši – Ilmārs Kalniņš un Mārtiņš Broks.

Ilmāram šīs sacensības pavisam noteikti deva lielu motivāciju iet uz priekšu un trenēties vēl aktīvāk, jo šoreiz Ilmāra kontā divas 4. vietas. Tāllēkšanas sacensību pirmajā lecienā Ilmārs aizlidoja 6,47 metrus tālu, kas arī bija viņa labākais un vienīgais rezultāts. Arī trīssoļlekšanā ar uzrādīto rezultātu bija par maz lai uzkāptu uz goda pjedestāla. Ilmāra rezultāts – 13,90 metri. Cerēsim, ka šie rezultāti tikai motivēs Ilmāru uz jauniem sasniegumiem un neliks nokārt degunu, nepaveicās šoreiz, paveiksies citu reizi, un galu galā, arī 4. vieta ir labs sasniegums.

Savukārt Mārtiņš var lepoties ar izcīnītu 3. vietu un bronzas godalgu, piekāpjoties vienīgi Mārim Urtānam un lieliski gadu iesākušajam Laurim Kaufmanim, kurš izcīnīja zelta medaļu Latvijas Čempionātā U-20 grupā. Mārtiņa labākais grūdiens bija 15,48 metri.

Apsveicam sportistus ar panākumiem un novēlam tik pat un vēl veiksmīgākas gaidāmās sacensības.

REZULTĀTI

Gustavs Grīslis, KSC

Leave a Reply