Koknesei uzvara ANČ telpu futbolā

Kā jau pēdējos gados ierasts, arī šajā ziemas sezonā Aizkraukles sporta centrā norisinājās ikgadējais Aizkraukles novada atklātais čempionāts telpu futbolā, kur pēdējos gados komandu skaits vairs nav tik liels, kā pirms gadiem pieciem, bet to sastāvs palicis diezgan stabils un cīņas izvēršas visnotaļ interesantas.

Šajā sezonā Kokneses komandai beidzot izdevās izcīnīt uzvaru regulārajā turnīrā, iegūstot zelta medaļas. Otrajā vietā ierindojās Skrīveru komanda, bet trešie šoreiz Step Trans vīri, kas veikuši ievērojamu sastāva atjaunošanu.

Turnīru Koknese iesāka ar 4:2 uzvaru pār Skrīveriem, kas beigās izrādījās mūsejo sīvākie konkurenti turnīra tabulā. Nākamajā kārtā pēc laba pirmā puslaika (3:0), tika aizvadīts briesmīgs otrais puslaiks un piedzīvota neveiksme ar 3:4 pret Step Trans. Pēc tam sekoja spēle, kura izraisīja, iespējams, lielāko ažiotāžu šajā turnīrā. Koknese tikās ar Aizkraukli, kur piekāpties laukumā netaisījās neviens un katra epizode, katra divcīņa tika izspēlēta līdz galam. Laukumā gan dominēja Koknese un uzvarēja vairāk nekā pārliecinoši – 6:2, bet viss pārējais radīja lieku un pārspīlētu emociju kopumu spēles beigās un pēc tās. Pat vietējais mediju centrs, portāls “Staburags”,centās analizēt, salīdzināt viedokļus un skaidrot situāciju. Lai nu kā arī bija tajās decembra dienās, bet nu jau viss ir pierimis un labi, ka tā. Pirmo apli Koknese noslēdza ar 10:1 uzvaru pār Pļaviņām, kuri šogad veic ļoti strauju sastāva atjaunošanu, tāpēc cieš sportiskie rezultāti.

Otro apli mūsējie iesāka ar vēl vienu uzvaru pār Skrīveriem – 3:2, bet nākamajā mačā izdevās revanšēties Step Trans – uzvara ar 5:0. Jāatzīmē, ka Step Trans sezonas vidū piedzīvoja nelāgu notikumu pavērsienu, kad viens no komandas līderiem Andrejs Ostvalds iedzīvojās savainojumā un daudzās spēlēs palīdzēt nevarēja, kas diezgan ievērojami ietekmēja arī Step Trans komandas parādīto sniegumu.

Pēdējās divās spēlēs pret AIzkraukli un Pļaviņām Koknesei vajadzēja izcīnīt 3 punktus, lai uzvarētu turnīrā. Pret Aizkraukli tas neizdevās, jo piedzīvots zaudējums ar 0:2, bet pret Pļaviņām tas izdevās un uzvara ar 14:2 ļāva iegūt zelta medaļas. Pēc regulārā turnīra notika arī kausa izcīņa, kurā finālā Koknese spēlēja pret Skrīveriem un piedzīvoja zaudējumu ar 0:1. Koknesietis Ilmārs Kalniņš kļuva par turnīra rezultatīvāko spēlētāju ar 12 gūtiem vārtiem, bet 11 pievienoja Ritvars Kalniņš un 10 – Didzis Bērziņš. Didzis arī tika atzīts par turnīra vertīgāko spēlētāju.

Komandas sastāvā šosezon spēlēja Didzis Bērziņš, Andrejs Pavļenkovs, Ilmārs Kalniņš, Ritvars Kalniņš, Dāvis Kalniņš, Dima Krupenkins, Reinis Kuzmas, Egīls Baltcers un Kārlis Beikerts.

Paldies organizatoriem – Uģim Benjavam un Aizkraukles sporta centram par turnīru, paldies pārējo komandu spēlētājiem par sastādīto konkurenci un inetersantajām spēlēm. Vēlēsim futbolam Aizkraukles reģionā attīstības un uzplaukuma pilnus nākamos gadus.

Dāvis Kalniņš, KSC

Leave a Reply