Arī telpu futbols pulcē 7 komandas “Koknese sporto”

Nu jau aizritējis 26. “Koknese sporto” pasākums. Nav vairs ilgi jāgaida, kad “Koknese sporto” pasākumu skaits pārsniegs manu gadu skaitu, bet tas ir tikai pozitīvi. Šoreiz spēlējām telpu futbolu un pavisam 38 interesenti ieradās uz kopīgo sportošanu, kas nozīmēja 7 komandu turnīru divās apakšgrupās. A grupā tika ielozētas 4 komandas, kuras nosauktas kapteiņu vārdos  – Edgara Ancelāna komanda, Raivo “Bībera” Grīšļa komanda, akmenscietā Andreja Pavļenkova komanda un Otto Bērziņa komanda, bet B grupā trīs komandas, kur kapteiņi bija Ivo “Ipis” Kokins, Dāvis Kalniņš un Edgars Saulītis, kurš gan komandu pameta vēl turnīra gaitā, tāpēc kapteiņa statuss pārgāja nākamajam pieredzējušajam Ralfam “trīssoļfeidijam” Eihentālam.

Turnīrā gāja visadi, bija uzvaras un zaudējumi, bija arī neizšķirti un divas reizes nācās sist arī pēcspēles soda sitienus. Un šoreiz pabeidzām tikai 20 minūtes pirms pulkstens desmitiem, kad jau lielākā daļa dalībnieku bija devušies prom. Bet priecē tas, kas apmeklētaju skaits pasākumos aug, un pārstāvētie tiek vecumposmi no 9 – 32 gadiem. Arī meitenes iesaistās un šoreiz tādas bija trīs. 38 dalībnieki gan nav rekords “Koknese sporto” pasākumos, bet TOP 5 apmeklējums gan. Visvairāk bija 21.novembrī, kad uz volejbolu ieradās 50 dalībnieki, otrajā vietā ir 8.pasākums, kad futbolu spēlēja apaļi 40 sportotāji, bet par 38 dalībniekiem bijis 3 reizes – šoreiz, 5.pasākumā volejbolā un 17.pasākumā florbolā. Bet visu pasākumu apkopojumu vari apskatīt “Koknese sporto” pasākumu arhīvā.

Šoreiz uzvara Otto Bērziņa komandai, kas finālā pēcspēles sitienos ar 2:1 pārspēja Dāvja Kalniņa komandu. Otto turnīru iesāka ar pamatīgu zāģi akmenscietajam Andrejam Pavļenkovam 1:4, bet turpmāk tikai uzvaras, ieskaitot divas ar pēcspēles sitieniem. Otto komandā līdera lomu uzņēmās pats Otto, kam no aizsardzības puses asistēja cits “Koknese sporto” aktīvists un regulārs dalībnieks, garais un jaunais Jurģis Rēķis. Arī atlikusī komandas selekcija bija izdarīta perfekti, jo visas laukuma pozīcijas tika aizpildītas teicami. Vārtos stājās pārliecinošais Raivo no sestās klases, aizsardzībā kā mūris darbojās universālais Ričards Lācītis, bet uzbrukumā presingoja mazais, ātrais, žiperīgais un palaidnīgais un nepaklausīgais Daniels Stoma.

Savukārt Dāvja komanda līdz finālam tika ar perfektu bilanci, gan bez zaudētiem vārtiem, gan bez zaudētiem punktiem – tikai uzvaras. Finālā nācās zaudēt gan vārtus, gan pimros punktus. Dāvja komandā bija aktīvs uzbrukuma-aizsardzības trijnieks – Dāvis-Edijs Eiduks-Raivis Viļums, kas darbojas pietiekami kustīgi un elastīgi, bieži gūstot vārtus pēc labām izspēlēm no flanga uz vidu. Aizsardzībā darbojās uzlecošā sprinta zvaigzne Ritvars Dekteris, bet vārtos praktiski nepārspējams bija Evars Geršebeks.

Trešo un ceturto vietu šoreiz dalīja Andreja Pavļenkova komanda un Ivo Kokina komanda, kuras abas apstājās pusfinālā. Andrejs ar diezgan pārliecnoši ar saviem palīgiem bija spiests atzīt Dāvja komandas pārākumu, bet Ivo tikai 4. pēcspēles sitienā piekāpās Otto. Pārējiem šoreiz vietas no piektās līdz septītajai.

Nākamais pasākums 6.martā, kad spēlēsim populārāko “Koknese sporto” sporta veidu – volejbolu. Tiekamies pasākumā!

KSC preses daļas “Koknese sporto” apskatnieks Teo Rakstītājs

Leave a Reply