Sporta festivāls jau klauvē pie durvīm

22. augusts jau tepat aiz stūra, kad Kokneses stadionā pulcēsies vairāki Kokneses novada iedzīvotāji un viesi no citiem novadiem, lai dienu pavadītu sportiskā atmosfērā, nododoties dažādām aktivitātēm, kā arī atbalstot citus pasākuma dalībniekus ilgi gaidītajā Kokneses SPORTA FESTIVĀLĀ.

Uz festivālu aicinām un gaidām ikvienu interesentu – gan lielu, gan mazu. Pasākuma programma ietver dažādas individuālās aktivitātes, pāru skrējienu, komandu stafetes, erudīciju, kā arī komandu spēles – pludmales volejbolu, futbolu un strītbolu.
Iespējams Tev lieliski padodas šautriņu mešana, bet kāds no ģimenes vai draugu loka varētu palikt nepārspēts zābaka mešanā vai smaguma noturēšanā. Iespējams Tu un Tavi kaimiņi varētu uzvarēt cīņā par zelta medaļām futbolā. To mēs varēsim noskaidrot jau šo sestdien!

Pašiem mazākajiem pasākuma dalībniekiem kopā ar vecākiem būs iespēja lieliski pavadīt laiku sportiski rotaļīgā gaisotnē speciāli izveidotā “Bērnu aktivitāšu laukumā”, kurā būs iespēja arī izmēģināt dažādas lielformāta spēles, ko piedāvā Kokneses tūrisma informācijas centrs.

Varam pačukstēt, ka šogad komandu spēlēs (futbols, pludmales volejbols, strītbols) pirmās vietas ieguvējus ar dāvanu kartēm iepriecinās festivāla atbalstītājs Picērija #Palete. Aizkrauklē, Gaismas ielā 4, mājīgās telpās, patīkamā atmosfērā uzvarētāji varēs ieturēt gardu maltīti un ļauties pozitīvām sarunām par sporta festivālu.

Pāru skrējiena dalībniekiem būs jācīnās par SUPošanu. Atbalstot sportiskas aktivitātes novadā, “Ar SUP pa Daugavu un Pērsi” pirmo trīs vietu ieguvējus iepriecinās ar dāvanu kartēm, lai kādā saulainā dienā sportisti varētu nodoties patīkamai atpūtai uz ūdens.

Ja esi nolēmis piedalīties, aicinām iepazīties ar sacensību noteikumiem, kurus atradīsi mūsu mājas lapas sadaļā – KALENDĀRS. Atrodi 22.augustu un uzklišķini uz pievienotajiem failiem.

http://koknesessportacentrs.lv/sacensibas/kalendars-2020/

Dalības maksa festivālā līdz 18 gadu vecumam 1.00 EUR, 18 + gadi 2.00 EUR.

Pasākuma laikā darbosies āra kafejnīca “Kūpiņsala”.

Nāc pats un aicini arī citus! Mēs jūs gaidām! 🙂

KSC

Leave a Reply