Kalendārs 2020

Septembris

  • 04.sep   KSC atklātās sacensības daudzcīņā U10 un U12 grupām, KSC stadions plkst. 14:00
  • 11.sep   ANSS slēgtās sacensības vieglatlētikā (60m, 100m, V, Š, D), KSC stadions, plkst. 14:30
  • 15.sep   ANSS slēgtās sacensības vieglatlētikā (T, 3S), KSC stadions, plkst. 15:30
  • 18.sep   Olimpiskā diena, KSC, plkst. 10:00
  • 19.sep   Kokneses kauss vieglatlētikas mešanu disciplīnās jaunatnei, KSC stadions, plkst. 11:00
  • 19.sep   ARSENAL rudens kauss vesera mešanā un smaguma mešanā, KSC stadions, plkst. 15:30 NOLIKUMS
  • 23.sep  Skeitparka sacensības; Kokneses skeitparks, plkst. 16:00NOLIKUMS
  • 24.sep   Eiropas sporta nedēļa Koknesē, SKRIEŠANA-ORIENTĒŠANĀS; Kokneses parks, plkst. 16:00
  • 24.sep   LČ Florbolā 2.līga Aizkraukle/Koknese – SK Coyote; Inčukalns, plkst. 20:00
  • 28.sep   “Koknese sporto” Eiropas sporta nedēļas ietvaros FUTBOLS; Kokneses stadions, plkst. 18:00
  • 29.sep   ANSS skolu sacensības rudens krosā, Pļaviņas, plkst. 11:00

Oktobris

  • 02.okt   LČ florblā 2.līga Aizkraukle/Koknese – Līgatne; Līgatnes SC, plkst. 20:00
  • 09.okt   LČ florbolā 2.līga, Aizkraukle/Koknese – Smiltene’09; KSC, plkst. 20:00
  • 17.okt   Kokneses novada atlātais čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā uz atkārtojumu skaitu; KSC, plkst. 11:00
  • 17.okt   LČ florbolā 2.līga, Aizkraukle/Koknese – Rēzekne; Rēzekne, plkst.19:00
  • 24.okt   LČ florbolā 2.līga, Aizkraukle/Koknese – Burtnieku novads/Pēdu nav; Aizkraukles SC, plkst. 19:00
  • 30.okt   LČ florbolā 2.līga, Aizkraukle/Koknese – FK Kalsnava; Kalsnava, plkst. 20:00
  • 31.okt   Kokneses zolmeistars 2020, KSC, plkst. 10:00 NOLIKUMS

Novembris

  • 06.nov   LČ florbolā 2.līga, Aizkraukle/Koknese – Liepupe; KSC, plkst. 20:00
  • 14.nov   12. Starptautiskās atklātās vecmeistaru sacensības peldēšanā “Kokneses rudens”; KSC
  • 14.nov   LČ florbolā 2.līga, Aizkraukle/Koknese – SK Coyote; Aizkraukles SC, plkst. 19:00
  • 20.nov   LČ florbolā 2.līga, Aizkraukle/Koknese – Līgatne; KSC, plkst. 20:00
  • 21.nov   LČ klasiskajā spēka trīscīņā OPEN grupā; KSC, plkst. 11:00
  • 26.nov   ANSS reģionālās skolu sacensības basketbolā vidusskolu grupā; KSC, plkst. 10:00
  • 28.nov   LČ florbolā 2.līga, Aizkraukle/Koknese – Smiltene’09 ; Variņu p-sk., plkst. 18:00
  • 28.nov   ANSS sacensības vieglatlētikā U14 vecuma grupām; Aizkraukle

Decembris

  • 01.dec   ANSS reģionālās skolu sacensības basketbolā pamatskolu grupā; KSC, plkst. 10:00
  • 05.dec   LČ florbolā 2.līga, Aizkraukle/Koknese – Rēzekne; Aizkraukles SC, plkst. 19:00
  • 05.dec   ANSS sacensības vieglatlētikā U16 un U18 vecuma grupām; Aizkraukle
  • 11.dec   LČ florbolā 2.līga, Aizkraukle/Koknese – FK Kalsnava; KSC, plkst. 20:00
  • 12.dec   LČ florbolā 2.līga, Aizkraukle/Koknese – Burtnieku nov./Pēdu nav; Rencēni, plkst. 18:00

Janvāris

  • 03.jan   Madonas BJSS sacensības vieglatlētikā U18 un U20 grupām, Madona, plkst. 11:00
  • 05.jan   Nacionālā volejbola līga AUSTRUMI 1.posms “Rīgas Volejbola skola” vs “Jēkabpils Juniori/JSS”; Jēkabpils 2. vsk., plkst. 13:00
  • 10.jan   Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā (10.01-11.01), Rīga
  • 10.jan   LBL 2 “Līvānu stikls” – “Gulbenes Buki”; Līvānu 1. vsk., plkst. 20:00
  • 11.jan   LČ florbolā 2.līga, Aizkraukle/Koknese – Rēzeknes BJSS; Aizkraukles sporta centrs, plkst. 19:00
  • 11.jan   Aizkraukles NSS sacensības vieglatlētikā telpās U12 grupai, Aizkraukles SC, plkst. 11:00
  • 11.jan   Latvijas čempionāts distanču slēpošanā 1.posms; Priekuļi
  • 12.jan   LFF vidzemes čempionāts telpu futbolā, KSC, plkst. 9:00
  • 13.jan   “Koknese sporto” 67.pasākums, TELPU FUTBOLS, KSC, plkst. 18:20
  • 16.jan   ANSS reģionālās skolēnu sacensības volejbolā vidusskolu grupā; KSC, plkst. 10:00
  • 17.jan   Kokneses novada sportistu godināšanas pasākums un balle, KSC, plkst. 20:00
  • 20.jan   Kokneses novada sacensības GALDA TENISĀ, KSC, plkst. 18:30 NOLIKUMS
  • 21.jan   ANSS reģionālās skolēnu sacensības volejbolā pamatskolu grupā; KSC, plkst. 10:00
  • 22.jan   Latvijas U14 čempionāta atlase vieglatlētikā (Jēkabpils zona), Jēkabpils
  • 24.jan   LČ florbolā 2.līga, Aizkraukle/Koknese – Līgatne; KSC, plkst. 20:00
  • 24.jan   LBL 2 “Līvānu stikls” – “OC Limbaži”; Līvānu 1. vsk., plkst. 20:00
  • 25.jan   Latvijas čempionāts vieglatlētikā daudzcīņās, soļošanā, Rīga
  • 26.jan   Latvijas čempionāts vieglatlētikā daudzcīņās, soļošanā, Rīga
  • 27.jan   Kokneses novada sacensības VOLEJBOLĀ, KSC, plkst. 18:30 NOLIKUMS
  • 31.jan   Rīgas atklātās meistarsacīkstes vieglatlētikā, Rīga

Februāris

  • 01.feb   Rīgas atklātās meistarsacīkstes vieglatlētikā, Rīga
  • 02.feb   Latvijas U14 čempionāts vieglatlētikā telpās , Rīga
  • 07.feb   Latvijas U18 un U20 čempionāts vieglatlētikā telpās, Kuldīga
  • 08.feb   Latvijas U18 un U20 čempionāts vieglatlētikā telpās, Kuldīga
  • 08.feb   LBL 2 “SK Ezerzeme/Rēzekne” – “Līvānu stikls”; Robežsardzes koledžas SC, plkst. 14:00
  • 13.feb   ANSS reģionālās skolēnu sacensības tautas bumbā sākumskolu grupā; KSC, plkst. 10:00
  • 14.feb   LBL 2 “Līvānu stikls” – “BK Jēkabpils”; Līvānu 1.vsk., plkst. 20:00
  • 15.feb   Latvijas čempionāts distanču slēpošanā 2.posms; Sigulda
  • 15.feb   LČ florbolā 2.līga, Aizkraukle/Koknese – FK Kalsnava; Aizkraukles sporta centrs, plkst. 19:00
  • 17.feb   Koknese sporto 68, STRĪTBOLS; KSC, plskt. 18:20
  • 21.feb   LBL 2 “RTU” – “Līvānu stikls”; Latvenergo, plkst. 18:30
  • 22.feb   Latvijas U16 čempionāts vieglatlētikā, Liepāja
  • 23.feb   Latvijas U16 čempionāts vieglatlētikā, Liepāja
  • 23.feb   LFF Vidzemes čempionāts telpu futbolā jaunatnei, KSC, plkst.10:00
  • 25.feb   “Piena spēks” kausa izcīņas 1.posms volejbolā; KSC, plkst. 10:00
  • 28.feb   LBL 2 “VEF BA Valkā” – “Līvānu stikls”; Valkas VĢ, plkst. 19:00
  • 29.feb   Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās, Kuldīga

Marts

  • 01.mar   Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās, Kuldīga
  • 02.mar   Koknese sporto 69, BASKETBOLS un 3PT konkurss, KSC, plkst. 18:20
  • 06.mar   LČ florbolā 2.līga, PLAY-OFF spēle Koknese/Aizkraukle – SK Slampe/Zevid, KSC, plkst. 20:15
  • 06.mar   LBL 2 “Līvānu stikls” – “Valmieras Glass/Vidzemes Augstskola 2”; Līvānu 1. vsk., plkst. 20:00
  • 07.mar   Latvijas čempionāts distanču slēpošanā 3.posms, Madona
  • 08.mar   “Noskrien ziemu” skriešanas seriāla 5.posms, Koknese
  • 14.mar   Latvijas ziemas čempionāts šķēpa mešanā, Rīga
  • 14.mar   Latvijas ziemas čempionāts vesera mešanā, Koknese  ATCELTS!!!
  • 21.mar   Zolītes sacensības  “Kokneses zolmeistars 2020”,KSC,plkst.10:00  NOLIKUMS  ATCELTS!!! 
  • 28.mar   Latvijas ziemas čempionāts diska mešanā, Murjāņi
  • 31.mar   LBL 2 “Līvānu stikls” – “RSU”; Līvānu 1. vsk.

Aprīlis

  • 04.apr   Latvijas čempionāts handbolā U19 grupas jaunietēm, KSC, plkst. 10:00 ATCELTS!!!
  • 11.apr   Kokneses novada Ģimeņu sporta diena, KSC, plkst. 11:00 NOLIKUMS   ATCELTS!!!
  • 18.apr   Latvijas krosmintona līgas 6.posms, KSC, plkst. 10:00 NOLIKUMS ATCELTS!!!

Maijs

  • 09.mai   Latvijas kausa posms pauerliftingā, KSC, plkst. 11:00   ATCELTS!!!
  • 15.mai   Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā, Ogre ATCELTS!!!
  • 16.mai   Rīgas atklātās jaunatnes meistarsacīkstes vieglatlētikā, Ogre ATCELTS!!!

Jūnijs

  • 06.jūn   Kokneses novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem “Viestura kauss 2020”, Koknese NOLIKUMS    ATCELTS!!!
  • 06.jūn   Latvijas čempionāts vieglatlētikā daudzcīņās , Ogre ATCELTS!!!
  • 19.jūn   ANSS slēgtās sacensības vieglatlētikā, Koknese

Jūlijs

  • 03.jūl   Ērika Cīruļa kauss vesera mešanā un smaguma mešanā, KSC stadions, NOLIKUMS
  • 03.jūl   Māra Bružika kausa izcīņas sacensības TRĪSSOĻLĒKŠANĀ, KSC stadions, plkst. 16:00 NOLIKUMS 
  • 15.jūl   Latvijas U14 čempionāts vieglatlētikā, Preiļi
  • 20.jūl   Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts vieglatlētikā daudzcīņās, Jēkabpils
  • 21.jūl   Latvijas U16 čempionāts un Latvijas U14 čempionāts vieglatlētikā daudzcīņās, Jēkabpils
  • 22.jūl   Latvijas U18 un U20 čempionāts vieglatlētikā, Ventspils
  • 23.jūl   Latvijas U18 un U20 čempionāts vieglatlētikā, Ventspils
  • 30.jūl   Basketbola sacensības 4:4 “Kokneses asfalts” un pludmales volejbola sacensības 2:2 “Kokneses smiltis” , KSC stadions, plkst. 18:00

Augusts

  • 08.aug   Latvijas čempionāts vieglatlētikā, Jelgava
  • 09.aug   Latvijas čempionāts vieglatlētikā, Jelgava
  • 22.aug   Kokneses sporta festivāls, KSC stadions, plkst. 10:00  NOLIKUMS   Speciālie noteikumi 2020