Kokneses sporta veterāni ar panākumiem piedalās LSVS sporta spēlēs Rojā

22.augustā Rojā un Talsos notika ikgadējās Latvijas sporta veterānu spēles, kurās piedalījās arī 9 vieglatlēti un pludmales volejbola komanda no Kokneses novada. Vieglatlēti, kā ierasts, mājās pārveda vairākas godalgas, bet pludmales volejbolistiem šoreiz 4.vieta.

Anna Lulle savā vecuma grupā ieguva pirmās vietas tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā, bet augstlēkšanā otrā vieta. Ar uzvaru 100 metru sprintā izcēlās Aija Vītola, kurai arī 3.vieta trīssoļlēkšanā. Gita Kosmačevska bija ātrākā 100 metros, bet augstlēkšanā un tāllēkšanā šoreiz piektās vietas. Ditai Martinsonei uzvaras lodes grūšanā un diska mešanā, bet šķēpa mešanā 2.vieta. Antra Vītola izcīnīja sudraba godalgas trīssoļlēkšanā un augstlēkšanā, bet tāllēkšanā Antrai bronza.

Kungiem vienīgo zelta godalgu ieguva Jānis Gusevs, kurš bija labākais starp savas vecuma grupas trīssoļlēcējiem. Jānim arī divas sudraba medaļas par otrajām vietām 100 metros un tāllēkšanā. Divas otrās vietas arī Arvīdam Vītolam – trīssoļlēkšanā un augstlēkšanā. Aivis Orliņš šoreiz palika 4.vietā lodes grūšanā, bet Māris Eglītis veselības problēmu dēļ uz starta neizgāja. Komandu vērtējumā Kokneses komandai šoreiz 17.vieta.

Pludmales volejbolisti – Dzintars Greļs, Modris Vilcāns, Andris Stalidzāns šoreiz izcīnīja 4.vietu astoņu komandu konkurencē. Kā teica komandas kapteinis Dzintars, tad turnīrs iesākās labi un cerīgi, bet uz pēdējām spēlēm pietrūka mazliet veiksmes un šoreiz nācas palikt bez medaļām, pie kurām iepriekšējos gados izdevās tikt. Mūsu volejbolisti startēja 50+ grupā, bet jau nākamgad Dzintars ar Modri būs sasnieguši 60 gadu vecumu un kā jaunākie varēs startēt 60+ grupā.

Dita Martinsone apbalvošanā

KSC

Leave a Reply