Līdz kokneses sporta festivālam atlikušas 10 dienas!

Sakarā ar globālām likstām un vispasaules izmaiņām šī vasara sporta notikumu ziņā bijusi samērā klusa un mierīga. Bet pavisam sporta dzīve apstājusies nav un par laimi Kokneses sporta festivāls 2020 notikt varēs. Tas notiks 22.augustā no 10:00 – 22:00.

Kā jau ierasts iepriekšējos gados, tad festivāla programma būs diezgan plaša, lai ikviens varētu sev atrast piemērotāko un atbilstošāko disciplīnu. Diena tiks uzsākta ar pludmales volejbola sacensībām vīriešiem un sievietēm (pieteikšanās sacensību dienā līdz 10:00, būsim skarbi un vēlās reģistrācijas netiks pieļautas) un individuālajām aktivitātēm, kurās aicināts piedalīties ikviens sportot gribētājs. Arī paši mazākie sportotāji tiek aicināti ierasties jau rīta pusē, kur varēs patstāvīgi darboties speciāli sagatavotā bērnu sporta laukumā, kā arī piedalīties individuālajās aktivitātēs kopā ar pārējiem. Individuālās sacensības notiks piecās grupās – bērni, kas dzimuši 2011.gadā un jaunāki, meitenes 2006.-2010.gads, zēni 2006.-2010.gads, vīrieši 2005.dz.g un vecāki, sievietes 2005.dz.g un vecākas. Ap 13:00 notiks individuālo sacensību uzvarētāju apbalvošana, pēc kuras sāksies futbola zibensturnīrs un stafešu skrējieni. Futbols šoreiz būs neierastā formātā 3:3 un sacensībās notiks divās grupās – vīrieši no 15 gadu vecuma un bērni lidz 14 gadu vecumam. Kamēr futbolisti noskaidros labākos kājbumbas meistarus, tikmēr pārēji varēs sacensties pāru skrējienā un komandu stafetēs.

Ap plkst. 15:00 plānota futbola uzvarētāju apbalvošana, pēc kuras sāksies klasiskais akmens-šķēres-papīrs turnīrs, pēc kura sekos sporta erudīcijas spēle. Plkst. 17:00 plānots sākt dienas noslēdzošo daļu – strītbola sacensības, pēc kurām būs arī pavisam neliela diskotēka turpat stadionā.

Lai katrs varētu sastādīt savu dienas sportisko aktivitāšu plānu, esam sagatavojuši detalizētu programmu visiem sporta veidiem un disciplīnām. Aicinām ikvienu ievērot šos norises un īpaši pieteikšanās laikus, lai viss varētu notikt laicīgi un raiti. Tāpat šogad dalība festivālā notiks par dalības maksu – bērniem un jauniešiem līdz 18 gadu vecumam dalības maksa 1eur, bet 18 gadu vecuma dalība 2eur. Samaksājot dalibas maksu, dalībnieks var piedalīties neierobežoti daudz disciplīnās.

Festivāla dienā darbosies arī āra kafejnīca “Kūpiņsala”, kur sanākušie dalībnieki varēs remdēt savu izsalkumu un slāpes sportisko aktivitāšu starplaikos. Tāpat pasākuma programmā iespējami dažādi pārsteigumi un papildinājumi. Ieplāno 22.augustu pavadīt Koknesē, Kokneses stadionā, tas būs tā vērts. Un seko līdzi pasākuma aktualitātēm koknesessportacentrs.lv, koknese.lv un KSC sociālo tīklu kontos!

Leave a Reply