Februāra TOP 5 notikumi sportā

Atskats par nozīmīgākajiem notikumiem Kokneses novada sportistu un sporta dzīvē februārī un marta pirmajā nedēļā. 

TOP 1 Pasaules čempionātā distanču slēpošanā junioriem Eiduka finišē ceturtā

Vācijas un Čehijas robežpilsētā Obervīzentālē jau piekto dienu norisinās Pasaules čempionāts distanču slēpošanā junioriem un tajā piedalās arī Kokneses novada sportiste Patrīcija Eiduka. Šodien notika sacensības 15 km brīvā stila slēpojumā ar kopējo startu. Pēc 13.vietas sprintā un 27.vietas 5km klasiskā stila slēpojumā, šodien Patrīcijai augstā 4.vieta, kas ir visu laiku labākais Latvijas distanču slēpotāju sasniegums Pasaules čempionātos. SPIED ŠEIT, lai uzzinātu vairāk 

TOP 2 Kokneses vieglatlētiem veterāniem 11 zelta medaļas LSVS spēlēs

29. februārī Rīgas sporta manēžā norisinājās 57. Latvijas sporta veterānu un senioru sporta spēles vieglatlētikā telpās, kurās Kokneses novadu pārstāvēja 11 sportisti. Sieviešu konkurencē startēja Agra Bērziņa, Antra Vītola, Dita Martinsone, Gita Kosmačevska, Aija Vītola, Anna Lulle. Vīriešu konkurencē startēja 5 mūsu novada pārstāvji: Didzis Bērziņš, Aivis Orliņš, Jānis Gusevs, Arvīds Vītols un Aigars Kalniņš. Pa visiem kopā tika iegūtas 22 godalgas. SPIED ŠEIT, lai uzzinātu vairāk. 

TOP 3 Kalniņam un Nunguram sudrabs un bronza LČ vieglatlētikā telpās

Latvijas vieglatlētikas telpu sezona noslēdzās 1.martā, kad tika aizvadīta Latvijas čempionāta vieglatlētikā telpās otrā sacensību diena. Šajā LČ piedalījās arī trīs Kokneses sportisti – trīssoļlēcējs Dāvis Kalniņš un lodes grūdēji Reinis Nungurs un Mārtiņš Broks. Dāvis Kalniņš izcīnīja 2.vietu un sudraba godalgu. Jaunu personīgo rekordu lodes grūšanā uzstādīja Reinis Nungurs, kurš trešajā mēģinājumā lodi grūda 15.62 metru tālumā. Ar šo mēginājumu bija pietiekoši, lai izcīnītu 3.vietu un bronzas medaļu. SPIED ŠEIT, lai uzzinātu vairāk. 

TOP 4  Atis Āre labāko pieciniekā Latvijas čempionātā peldēšanā

No 28. februāra līdz 1. martam Ķīpsalas peldbaseinā norisinājās 96. Latvijas atklātais čempionāts peldēšanā, kurā startēja arī koknesietis Atis Āre.  Ar jaunu personīgo rekordu 50 m peldējumā uz muguras (27,94) izdevās nodrošināt vietu B finālā. Šajā discpilīnā 61 spēcīga dalībnieka konkurencē kopvērtējumā izcīnīta 13. vieta, bet Latvijas peldētāju konkurencē – Latvijas čempionāta ieskaitē Atim uzrādīts 7. labākais rezultāts. Līdz sporta meistara normatīvam viņam pietrūka vien 9 sekundes simtdaļas. (Normatīvs – 27,85) . Arī 100 m peldējumā uz muguras, ar rezultātu 1:01,30 Atim izdevās kvalificēties B finālam, kurā rezultātu izdevās uzlabot uz 1:00,99 . Šajā distancē kopvērtējumā izcīnīta 12. vieta 57 dalībnieku konkurencē, bet Latvijas peldētāju konkurencē un čempionāta ieskaitē Ārem 5. labākais rezultāts! SPIED ŠEIT, lai uzzinātu vairāk. 

TOP 5 Kokneses novada mazajiem vieglatlētiem sasniegumi sacensībās Madonā un Rīgā

28.februārī Madonas sporta centrā norisinājās ikgadējās Madonas BJSS vieglatlētikas sacensības telpās U-12 vecuma grupas sportistiem (2009. – 2010.dz.g.). Uz mājīgo Madonas sporta centru devās pavisam 13 jaunie vieglatlēti no Kokneses, lai pārbaudītu savu šī brīža varējumu dažādās vieglatlētikas disciplīnās. Jaunie Kokneses sportisti kopā spēja izcīnīt 11 godalgas 7 disciplīnās. Sacensībās piedalījās Aleks Ščerbinskis, Valērija Kovaļevska, Elizabete Kalniņa, Kadrija Amanda Birkāne, Dominiks Rudmiezis, Reinis Cīrulis, Valters Nikolajevs, Luīze Eglīte, Dženija Krūmiņa, Rainers Šmits, Ričards Logins, Mārcis Bišuks, Darens Viljams Vanags. SPIED ŠEIT, lai lasītu visu rakstu. 

5.martā Rīgas sporta manēžā norisinājās sporta skolas “Arkādija” rīkotās vieglatlētikas sacensības U12 vecuma grupas sportistiem. Sacensībās piedalījās arī seši Kokneses jaunie sportisti, kuri parūpējās par patīkamu pārsteigumu un uzvarēja 6x160m stafetes skrējienā. Sacensībās piedalījās Dominiks Rudmiezis, Valērija Kovaļevska, Aleks Ščerbinskis, Reinis Cīrulis, Elizabete Kalniņa un Kadrija Amanda Birkāne. SPIED ŠEIT, lai lasītu visu rakstu.

 

KSC

Leave a Reply