Kokneses vieglatlētiem veterāniem 11 zelta medaļas LSVS spēlēs

29.februārī Rīgas sporta manēžā norisinājās 57. Latvijas sporta veterānu un senioru sporta spēles vieglatlētikā telpās, kurās Kokneses novadu pārstāvēja 11 sportisti. Pa visiem kopā tika iegūtas 22 godalgas.

Sieviešu konkurencē lielisks sniegums un 4 zelta medaļas 30+ grupā Agrai Bērziņai, kura bija labākā tāllēkšanā, trīssoļlēkšanā, 60 metros un 200 metros. Annai Lullei 75+ grupā uzvaras tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā, Dita Martinsone 35+ grupā izcīnīja uzvaru lodes grūšanā, Antrai Vītolai 30+ grupā uzvara augstlēkšanā, kā arī otrās vietas tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā. Aija Vītola 60+ grupā izcīnija otrās vietas 60 metros un 200 metros, bet trīssoļlēkšanā Aijai bronzas medaļa. Visbeidzot Gitai Kosmačevskai 35+ grupā 2.vieta 60 metros un trešā vieta 200 metros.

Vīru konkurencē startēja pieci mūsu novada pārstāvji. Aivis Orliņš bija labākais lodes grūšanā 50+grupā, Jānim Gusevam 60+ grupā uzvara trīssoļlēkšanā, kā arī otrās vietas 60 metros un tāllēkšanā, Arvīdam Vītolam 65+ grupā uzvara augstlēkšanā un otrā vieta trīssoļlēkšanā, Didzim Bērziņam 35+ grupā 2.vieta trīssoļlēkšanā, kā arī ceturtā vieta 60 metros un piektā vieta 200 metros. Aigars Kalniņš startēja 60 metru skrējienā, bet veselības problēmu dēļ finišu nesasniedza.

Kopā mūsējiem 11 zelta, 9 sudraba un divas bronzas medaļas. Vēl nav apkopoti komandu kopvērtējuma punkti, bet izcīnītās vietas rāda, ka arī komandu kopvērtējumā koknesieši varētu būt augstā vietā.

Rezultāti

KSC

Leave a Reply