Atis Āre iekļūst labāko pieciniekā Latvijas čempionātā peldēšanā

No 28. februāra līdz 1. martam Ķīpsalas peldbaseinā norisinājās 96. Latvijas atklātais čempionāts peldēšanā, kurā startēja arī koknesietis Atis Āre.

Čempionātā kopā piedalījās 503 labākie sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas, Čehijas, Šveices un ASV.

Šajās sacensībās Atis startēja piecās disciplīnās. Kopvērtējumā Ārem 18. vieta 50 m brīvajā stilā 178 dalībnieku konkurencē, 29. vieta 100 m brīvajā stilā 168 dalībnieku konkurencē, 35. vieta 50 m tauriņstilā starp 114 dalībniekiem. 

Ar jaunu personīgo rekordu 50 m peldējumā uz muguras (27,94) izdevās nodrošināt vietu B finālā. Šajā discpilīnā 61 spēcīga dalībnieka konkurencē kopvērtējumā izcīnīta 13. vieta, bet Latvijas peldētāju konkurencē – Latvijas čempionāta ieskaitē Atim uzrādīts 7. labākais rezultāts. Līdz sporta meistara normatīvam viņam pietrūka vien 9 sekundes simtdaļas. (Normatīvs – 27,85)

Arī 100 m peldējumā uz muguras, ar rezultātu 1:01,30 Atim izdevās kvalificēties B finālam, kurā rezultātu izdevās uzlabot uz 1:00,99 . Šajā distancē kopvērtējumā izcīnīta 12. vieta 57 dalībnieku konkurencē, bet Latvijas peldētāju konkurencē un čempionāta ieskaitē Ārem 5. labākais rezultāts!

“Sacensības bija veiksmīgas, 50 m uz muguras pietrūka vien 9 simtdaļas līdz sporta meistara normatīvam, kas ir ļoti labi. Bet kopumā ar rezultātiem esmu apmierināts. Trešajā dienā bija manāms nogurums, iespējams, ka tas bija iemesls kādēļ neizdevās izpildīt normatīvu. Šobrīd gatavojos Baltijas valstu čempionātam, kas norisināsies šajā nedēļas nogalē Ķīpsalas peldbaseinā!” – tā Atis.

Foto no Ata personīgā albuma

Sacensību rezultāti 

Vēlam panākumus un veiksmi Baltijas valstu čempionātā!

KSC

Leave a Reply