Riekstiņš un Ščerbinskis uz goda pjedestāla LČ 3.posmā autokrosā

6.-7. jūlijā, Sporta kompleksā “Pilskalni” norisinājās Latvijas autokrosa čempionāta un kausa 3.posms, kopā pulcējot ap 100 dalībnieku no Latvijas un Lietuvas, no kuriem trīs sportisti pārstāvēja Koknesi.

Pašu mazāko braucēju vidū (bērni no 5-10 gadu vecumam) – 160 ccm MINI bagiju klasē lielisku sniegumu trasē demonstrēja Adrians Ščerbinskis. Divu dienu garumā Adrians bija pārliecinošs līderis. Mazajam autosportistam izdevās izcīnīt uzvaru visos trīs kvalifikācijas braucienos, nodrošinot fināla brauciena startu no pirmās rindas. Finālā sīvās cīņās viņam izdevās noturēties ātrāko trīniekā, finiša karogu sasniedzot 2.vietā.
Kopvērtējumā Ščerbinskis šobrīd 3.vietā.

Foto: AXLatvia; pa kreisi Adrians Ščerbinskis, vidū Matas Meilūnas, pa labi Ivo Ošs.

Junior Xtreme klasē, kurā piedalās bērni no 10-14 gadu vecumam, uz starta stājās Emīls Mirošņiks. Pirmajā sacensību dienā braucieni aizritēja veiksmīgi, kvalifikācijā izcīnot 1.vietu, taču otrajā dienā vienā no kvalifikācijām tika piedzīvota sadursme ar citiem konkurentiem, kas neļāva noslēgt iebraucienu. Rezultātā finālā Emīls startēja no pēdējās rindas. Pēc ātra starta izdevās pietuvoties brauciena līderiem, taču trases pirmajā līkumā tika pārsista aizmugurējā riepa. Tomēr tas braucēju neapturēja no finiša karoga sasniegšanas. Šajā posmā Mirošņikam 7.vieta. Kopvērtējumā šobrīd 6.vieta.

Emīls Mirošņiks pēc kvalifikācijas brauciena.

1600 bagiju klasē septiņu braucēju konkurencē uzvara Mārim Riekstiņam. Mārim pirmajā kvalifikācijas braucienā 3.vieta, 2.un 3.kvalifikācijā sasniegta 2.vieta. Finālā sīvās cīņās izcīnīta šīs sezonas pirmā uzvara.
Uz šo brīdi, pēc aizvadītiem trīs posmiem kopvērtējuma tabulā Mārim 2.vieta (51 punkts), no līdera atpaliekot vien par 3 punktiem.

Foto: AXLatvia; Pa kreisi Aleksandrs Ņikitins, pa vidu Māris Riekstiņš, pa labi Niks Apfelbaums


Latvijas autokrosa čempionātā atlikuši vēl trīs posmi:
4.posms – 27. jūlijā Vecpils autotrasē;
5.posms – 17./18.augustā – Smiltenē, SK “Teperis”;
6.posms – 31.aug/1.sept – Bauska, Mūsas trase.

Foto: AXLatvia; Adrians Ščerbinskis #23
Foto: AXLatvia; Emīls Mirošņiks #51
Foto: AXLatvia: Māris Riekstiņš #92

Izmantoti foto: AXLatvia
KSC

Leave a Reply