Koknesieši trīsreiz uz pjedestāla LČ vieglatlētikā pieaugušajiem un U23

29. un 30.jūnijā Valmierā norisinājās kārtējais Latvijas čempionāts vieglatlētikā. Šoreiz sacentās pieaugušo vecuma grupas sportisti (2008.dz.g. un vecāki sportisti) un dalībnieku vidū bija arī vairāki Koknesi pārstāvošie sportisti. Pa visiem arī izdevās izcīnīt 3 godalgotas vietas.

Sudraba medaļu par 2.vietu izcīnīja šķēpmetēja Elza Lazdiņa, kas piekāpās vien Anetei Sietiņai. Elzas rezultāts šoreiz 49.83m un tā bija Elzas pirmā medaļa pie pieaugušajiem. Elza arī ir iekļauta valsts izlases sastāvā startam Prezidenta balvas izcīņā, kas notiks šo sestdien Valmierā.

3.vietu 10000m soļojumā izcīnīja Viktora Ņuhtiļina audzēkne Evita Skruļa, kura distanci veica 58:42.96. Cita koknesiete Gundega Beķere ierindojās 6.vietā ar rezultātu 1:06:52.28.

Vesera mešanas sektorā bronzu U23 ieskaitē ieguva Una Gadzāne, kas 4kg smago rīku spēja mest 36.50m tālumā. Pieaugušo konkurencē viņai 5.vieta. Vīru konkurencē 5.vietu izcīnīja veterāns Andrejs Pavļenkovs ar 49.68 metriem, bet Otto Gustavs Bērzkalns bija 8.vietā ar 34.57 metriem.

Trīssoļlēkšanas sektorā 7.vietu izcīnīja veterāns Dāvis Kalniņš ar 13.85 metriem, bet vilšanos piedzīvoja Ilmārs Kalniņš, kurš priekšsacīkstēs netika pie ieskaitīta mēģinājuma un nekvalificējās finālam.