Kalniņa un Lazdiņa uz goda pjedestāla Jelgavā un Ventspilī

18. maijā Jelgavā notika Olimpisko čempionu Ineses Jaunzemes un Jāņa Lūša memoriāls škēpmešanā, bet 19.maijā Ventspilī notika olimpiskā čempiona Daiņa Kūlas starptautiskas sacensības “Ventspils šķēpi 2024”. Šajās sacensībās piedalījās arī divas Koknesi pārstāvošās šķēpmetējas – Elza Lazdiņa un Elizabete Kalniņa, kuras pa abām izcīnīja pilnu medaļu komplektu.

Sestdien Jelgavā Elza, kura jau trešo gadu mācības turpina Murjāņu sporta ģimnāzijā pie Andreja Vaivada (pirms tam 7 gadus pavadot Aizkraukles sporta skolā), izcīnīja otro vietu U20 vecuma grupā ar rezultātu 45.23 metri, piekāpjoties vienīgi lietuvietei Orintai Navikaitei. Savukārt Elizabete, kura šosezon izmēģināja spēkus basketbolā un izcīnīja 2.vietu Latvijas čempionātā U15 vecuma grupā, izcīnīja trešo vietu U16 vecuma grupā ar rezultātu 41.43 metri, kas uz to brīdi bija arī viņas personīgais rekords.

Svētdien Elza atpūtās, bet Elizabete devās uz Ventspili, lai piedalītos sacensībās otro dienu pēc kārtas. Jau pirmajā metienā Elizabete sasniedza jaunu personīgo rekordu 41.62 metri un izcīnīja pārliecinošu uzvaru, otrās vietas īpašnieci pārspējot par gandrīz 10 metriem.

Sveicam sportistes ar sasniegtajiem rezultātiem un novēlam veselību sezonas turpinājumā!

LVS | Olimpiskā čempiona D.Kūlas starptautiskās sacensības “Ventspils šķēpi 2024” (athletics.lv)

LVS | Olimpisko čempionu Ineses Jaunzemes un Jāņa Lūša memoriāls (athletics.lv)

KSC

Leave a Reply