Eiduka augstās vietās Tour de Ski seriālā

30.decembrī Itālijas pilsētā Toblahā sākās šīs sezonas Tour de Ski sacensības distanču slēpošanā, kurā piedalās arī labākā Latvijas un Baltijas slēpotāja no Vecbebriem Patrīcija Eiduka. Pirmajos trijos posmos izcīnītas attiecīgi 10., 19. un 11.vieta.

Tour de Ski ir pasaules vadošo distanču slēpotāju sacesnību seriāls, kur deviņu dienu laikā tiek aizvadītas septiņas sacensības, tādejādi noskaidrojot stiprākos un izturīgākos pasaules slēpotājus. Vispirms sprinta sacensībās Patrīcija otro reizi karjerā iekļuva pusfinālā (top 12), kur savā slēpojumā palika piektajā vietā un summā izcīnīja 10.vietu. Nākamajā dienā notika 10km individuālā distance klasiskajā stilā, kurā izdevās izcīnīt 19.vietu. Bet 1.janvārī notika iedzīšanas sacensības. Patrīcija sacensības uzsāka 17.pozīcijā, startējot vienu minūti un 22 sekundes aiz līderes amerikānietes Džesikas Diginsas, bet finišu sasniedza 11.vietā, tādejādi pakāpjoties par 6 vietām.

Rīt un parīt sacensības turpināsies Šveices pilsētā Davosā ar sprintu un iedzīšanu klasiskajā stilā, bet Tour de Ski pēdējie posmi tiks aizvadīti 6. un 7.janvārī Valdifjemmē, Itālijā. Patrīcija aizvada līdz šim savu labāko Tour de Ski tūri savā karjerā. Vēlam izturību atlikušajos posmos, lai izdodas vislabākie rezultāti!

KSC

Leave a Reply