Vieglatlēti telpu sezonu uzsāk ar startiem Aizkrauklē, Koknesē un Jēkabpilī

Decembrī mēnesī savas sezonas pirmās sacensības aizvadījuši dažādu vecuma grupu Kokneses jaunie vieglatlēti, piedaloties sacensībās Aizkrauklē, Koknesē un Jēkabpilī.

6.decembrī Aizkrauklē notika ANSS pārbaudes sacensības U14 vecuma grupai,
jeb 2011.gadā dzimušajiem un jaunākiem bērniem. Šajās sacensībās sportisti
sacentās 60 metru sprintā, barjersprintā, tāllēkšanā un augstlēkšanā. No
Kokneses vieglatlētikas audzēkņiem šajos mačos piedalījās Gustavs Geida, Alise
Podniece, Viktorija Kuzmas, Ance Kārkliņa, Anabella Apsāne, Evelīna Rudmieze,
Paula Dzene, Paula Romancāne un Elīna Jakubovska. Daļai sportistu šīs bija
pirmās sacensības ārpus Kokneses, bet pieredzējušākie Gustavs un Alise izcīnīja
godalgotas vietas sprintā, barjerās un uzvaras tāllēkšanā.

12.decembrī Kokneses sporta hallē notika pārbaudes sacensības 2013. – 2016.gadā dzimušajiem bērniem. Sacensībās piedalījās jaunie koknesieši kopskaitā ap 45 un vēl apmēram 7 bērni no Aizkraukles, kopā pulcinot nedaudz virs 50 dalībniekiem. Bērni sacentās pavisam piecās disciplīnās – 30 metros, 40 metru barjerās, pildbumbas mešanā, augstlēkšanā un 300 metru skrējienā. Jaunie sportisti, kur lielākajai daļai tās bija pirmās sacensības karjerā, rādīja lielu cīņassparu, centību, koncentrēšanās spējas un arī labus sportiskos rezultātus. Tā kā jaunie sportisti šobrīd ir tikai savu treniņu sākumposmā, tad vietas šoreiz tika dalītas virspusīgi un katrs jaunais sportists tika sveikts ar saldo balvu un sacensību medaļu.

 

 

2015.gada bērnu kopbilde

20.decembrī Jēkabpilī notika ziemassvētku kausa sacensības, kurās piedalījās 8 koknesieši vecumā no 14-17 gadiem. Pa divām uzvarām guva valsts izlases dalībnieces Marta Užule un Kadrija Amanda Birkāne, Martai uzvarot augstlēkšanā (1.66m) un lodes grūšanā (11.23m), bet Kadrijai esot labākajai tāllēkšanā (5.24m) un 60 metru barjersprintā (9.49s), sasniedzot personisko rekordu. Personiskie rekordi arī lodes grūdējiem – Nikola Beļankina palika 4.vietā ar 9.75 metriem, bet Alfrēds Lejiņš ar 10.49 metriem bija piektais. Alens Geida izcīnīja 4.vietu 60 metros un 6.vietu tāllēkšanā, Signei Dzērvei 4.vieta augstlēkšanā un 7.vieta 800 metros, Zandai Zariņai 7.vieta 60 metru sprintā, bet Oskaram Saulītim 8.vieta tāllēkšanā. Nākamās sacensības koknesiešiem notiks jaunā gada sākumā, kad liela daļa jauniešu piedalīsies starptautiskajās sacensībās Valmierā.

Marta
Kadrija

KSC

Leave a Reply