Gundegai Beķerei bronza Latvijas čempionātā krosā

14.oktobrī Āraišu vējdzirnavās notika Latvijas čempionāts krosā, kurā piedalījās arī pieci Kokneses sportisti. Vislabākie panākumi Gundegai Beķerei, kura izcīnīja bronzas medaļu U20 vecuma grupā 4km distancē, bet vēl uz starta izgāja arī Evita Skruļa, Signe Dzērve, Valērija Kovaļevska un Ričards Logins.

Sacensību dienā laikapstākļi “lutināja” ar lielu vēju un lietu un trase pļavā visnotaļ ātri pārvērtās īstā dubļu ceļā, kas skriešanu ļoti apgrūtināja un finišētāji ieskrēja stipri dubļaini, it kā būtu piedalījušies stipro skrējienā, nevis LČ krosā.

Sarežģītajos laika apstākļos Gundega 4km finišu sasniedza pēc 25 minūtēm un piecām sekundēm. Evita Skruļa skrēja 6km pieaugušo konkurencē un ar laiku 34:24 bija ceturtā. Signe Dzērve U18 vecuma grupā jaunietēm izcīnīja 10.vietu 3km ar 16:26. Ričardam Loginam 28.vieta 2km skrējienā U16 zēniem ar 9:18, bet Valērijai Kovaļevskai 31.vieta 1km skrējienā U14 grupā ar 4:59.

Gundega un Evita trenējās pie trenera Viktora Ņuhtiļina, bet Signe, Ričards un Valērija pie trenera Dāvja Kalniņa. Gundega, Signe, Ričards un Valērija vieglatlētiku apgūst Aizkraukles novada sporta skolā.

Gundega Beķere
Signe Dzērve
Signe un Ričards
Ričards

LVS | Latvijas čempionāts krosā (athletics.lv)

KSC

Leave a Reply