Ērika Cīruļa un ARSENAL kausus mešanas pieccīņā izcīna Jākobsone un Cela

5.augustā Kokneses stadionā norisinājās sacensības senioriem mešanas pieccīņā, kuras organizēja sporta klubs ARSENAL, bijušie vesermetēju Jāņa Podnieka un Normunda Krūmiņa personās. Pieccīņa notika jau trešo gadu pēc kārtas un šoreiz par sacensību uzvarētājiem kļuva spēcīgie seniori Maija Jākobsone no Rīgas un Valdis Cela no Ventspils.

Mešanas pieccīņā sportisti izpilda šādas disciplīnas – vesera mešanu, lodes grūšanu, diska mešanu, šķēpa mešanu un smaguma mešanu. Ņemot vērā, ka sacensībās piedalās senioru vecuma sportisti, tad rezultātu aprēķināšanai tiek pielietoti vairāki koeficienti, ar kuriem tiek apstrādāts reālais rezultāts, lai iegūtu gala summu.

Dāmu konkurencē, kur pavisam startēja 10 dalībnieces, uzvarēja Maija Jākobsone (80 gadi, 3798 pts) no Rīgas, aiz sevis atstājot šī gada Viestura kausa ieguvēju Ināru Rozēnu (70 gadi, 3646 pts) no Rīgas un Helēnu Ringu (76 gadi, 3464 pts) no Rīgas. Vīriem 14 dalībnieku konkurencē labākais bija ļoti universālais vieglatlēts Valdis Cela (75 gadi) no Ventspils, kurš savāca 3453 punktus, otrais palika 72 gadus vecais Gunārs Pavlovskis no Tukuma ar 3169 punktiem, bet trešo vietu izcīnīja skrīverietis, 51 gadu vecais Normunds Skangalis ar 3164 punktiem.

Paralēli senioru pieccīņai notika arī vesera mešana pieaugušajiem, kurā piedalījās trīs dāmas un viens kungs. Dāmām, sacenšoties tikai koknesietēm, trenera Viktora Ņuhtiļina audzēknēm, uzvarēja Una Gadzāne ar 37.79 metriem, otrā Patrīcija Bērzkalna ar 36.18m, bet trešā Paula Sārta ar 32.71 metru. Kungiem Oleksijs Serbiņenko spēja mest 36.66 metrus tālu.

Kokneses sporta centrs saka lielu paldies dalībniekiem un organizatoriem, Jānim un Normundam, par vieglatlētikas tradīciju saglabāšanu un turpināšanu Koknesē!

Rezultāti un foto drīzumā būs pieejami SK Arsenal mājas lapā – ARSENALS (arsenalsclub.lv)

Izmantots foto no 2022.gada arhīva, arsenalsclub.lv, Normunds Krūmiņš

KSC

Leave a Reply