Andrejs Gražulis un Latvijas izlase gatavojas nākošajai pārbaudei pret Dominikānu

2.augustā savu pirmo pārbaudes spēli aizvadīja Latvijas basketbola izlase, kas Liepājā pārspēja Zviedrijas izlasi ar 87:77. Latvijas izlase gada sākumā izcīnīja vēsturisku ceļazīmi uz Pasaules kausu basketbolā, kas līdz šim latviešiem nekad nebija izdevies. Kokneses kontekstā īpašu uzmanību pievēršam spēka uzbrucējam Andrejam Gražulim, kurš savas sporta gaitas iesāka tieši Koknesē un ir svarīgs spēlētājs šajā izlases modelī.

Spēlē pret Zviedriju Gražulis laukumā pavadīja 20 minūtes, izceļoties ar 12 punktiem, 4 atlēkušajām bumbām un 3 blokiem, bet spēlē sestdien pret Gruziju, kura tika uzvarēta ar 82:57, Andrejam 4 punkti un labākais plus/mīnuss koeficients komandā +21.

Nākamā parbaudes spēle Latvijas izlasei gaidāma šo sestdien Rīgā, kad pretī stāsies Dominikānas republikas komanda, kuras sastāvā gaidāmi trīs NBA spēlētāji – Minesotas “Timberwolves” spēka uzbrucējs Karls Entonijs Taunss, Kristapa Porziņģa komandas biedrs Bostonā, centrs Els Horfords un Sakramento “Kings” aizsargs Kriss Duarte. Pasaules kauss sāksies 25.augustā un tajā Latvija ir vienā apakšgrupā ar Francijas, Kanādas un Libānas izlasēm.

Šobrīd Latvijas izlases kandidātu lokā ir 17 spēlētāji, bet uz Pasaules kausu dosies tikai 12 spēlētāji, kurus izvēlēsies treneru korpuss galvenā trenera Lukas Banki vadībā. Ļoti novēlam, lai vieta sastāvā atrodas arī Andrejam Gražulim.

Andrejs Gražulis spēlē pret Zviedriju

Foto: basket.lv

KSC

Leave a Reply