Vieglatlētikas trenerim Igoram Lullem – 80!

Apaļu dzīves jubileju 21.maijā svinēja ilggadējs Kokneses vidusskolas un Aizkraukles sporta skolas vieglatlētikas treneris Igors Lulle, kurš uz savu 80. jubileju bija aicinājis savus tuvākos ģimenes locekļus un kuplu skaitu savu audzēkņu.

Igors Lulle savas trenera gaitas Koknesē uzsāka 1975.gadā un savas ilgās trenera karjeras laikā ir izaudzinājis daudz spēcīgus vieglatlētus. Zināmākais Igora audzēknis ir Latvijas rekordists trīssoļlēkšanā Māris Bružiks (divkārtējs Eiropas čempions telpās), bet bez Māra augstus rezultātus ir sasnieguši arī citi – olimpiskajās spēlēs ir piedalījusies vesermetēja Laura Igaune, Ainārs Podnieks (pārgāja no vieglatlētikas uz bobsleju) un soļotājs Igors Kazakevičs. Uz trenera jubileju bija ieradies diezgan kupls skaits bijušo audzekņu – viņu vidū bija pieminētie Bružiks un Podnieks, kā arī vesermetēji Ainārs Vaičulens, Jānis Podnieks, Otto Asmuss, Andrejs Pavļenkovs, lodes grūdēji Aivis Orliņš, Juris Lejiņš un Ivars Māliņš, trīssoļlēcēji Ilmārs Kalniņš, Vilnis Zariņš, Nauris Eglītis, Māris Eglītis, Dāvis Kalniņš, augstlēcējs Edgars Jalovčuks, sprinteri Ivars Čipāns, Aigars Kalniņš un Jānis Kļaviņš, šķēpmetēja Lidija Degtjareva, diska metēja un trīssoļlēcēja Agra Bērziņa, ka arī, protams, Igora sportiskās meitas Baiba un Iveta ar bērniem un mūžam jaunā dzīvesbiedre Anna Lulle.

Gan Kokneses sporta centrs, gan Igora bijušie audzēkņi vēl trenerim labu veselību un visu to labāko ieejot devītajā dzīves gadu desmitā! Lai izdodas saglabāt jautro humoru!

Treneris ar audzēkņiem

KSC

Leave a Reply