Gudļevskis ar “Modo” uzvar ZViedrijas “Allsvenskan” čempionātā

30.aprīlī noslēdzās Zviedrijas hokeja čempionāta otrās spēcīgākās līgas “Allsvenskan” izslēgšanas spēles un līdz ar to sezona. Finālsērijā septiņās spēlēs ar 4-3 “Modo” pārspēja “Djurgarden”, izšķirošajā septītajā spēlē izcīnot uzvaru ar 4:0. “Modo” uzvaras viens no kaldinātājiem bija vārtsargs Kristers Gudļevskis,

Regulāro sezonu “Modo” un Gudļevskis noslēdz pirmajā vietā, 52 spēlēs izcīnot 109 punktus un par trīs punktiem pārspējot “Djurgarden” klubu. Gudļevskis regulārajā sezonā piedalījās 39 spēlēs, vidēji ielaižot spēlē 1.88 ripas un atvairot 92.03% metienu. Ielaisto ripu ziņā tas bija otrais labākais rādītājs līgā.

Izslēgšanas spēlēs Kristers sargāja vārtus 15 no 17 spēlēm un ar caurmērā ielaistām 2.09 ripām bija labākais play-off vārtsargs. Arī finālsērijā Gudļevskis demonstrēja ļoti labu sniegumu, dodoties laukumā visās septiņās spēlēs un palīdzot savai komandai izcīnīt Allsvenskan līgas čempiontitulu. Pēdējā izšķirošajā mačā Kristers savus vārtus nosargāja neieņemtus un komanda uzvarēja ar 4:0.

Apsveicam Kristeru ar lielisko sasniegumu un vēlam veiksmi arī nākamsezon!

Kristers Gudļevskis ar kausu
Kristers ar komandas biedriem

Izmantotie resursi: HockeyAllsvenskan

Foto: hockeyallsvenskan.se, Lucas Norlin

KSC

Leave a Reply