Kokneses volejbolisti aprīlī piedzīvojuši vairākas spraigas spēles

  15. aprīlī Aizkraukles SC hallē notika fināla spēles Aizkraukles SC atklātajā volejbola čempionātā. Kokneses jauniešu komanda priešsacīkstēs izcīnīja tiesības spēlēt starp Top 3 komandām. Pirmajā spēlē sāpīgs zaudējums topošajai čempionu vienībai “Jēkabpils” (1:2) un otrajā spēlē arī zaudējums komandai “ZS Bezdelīgas” (0:2). Tāpēc arī rezultātā trešā vieta no piecām komandām.

  16. aprīlī Rīgā, Skonto futbola hallē deviņpadsmito reizi notika Latvijas skolu sacensības volejbolā. Kas šoreiz saucās “TOP kausa” izcīņa. No Kokneses vidusskolas tiesības startēt šajās sacensībās izcīnīja trīs komandas. Vidusskolas zēnu (tr.I.Māliņš) un meiteņu (tr.D.Skopāne) komandas un pamatskolas zēnu (tr.I.Māliņš) komanda. Sacensībās kopā piedalījās 128 komandas no dažādām Latvijas skolām. Visas trīs Kokneses komandas centās parādīt savu labāko spēles prasmi, bet vislabāk Rīgā nospēlēja vidusskolas zēnu komanda – 5.vieta no trīsdesmit divām komandām.

  19.aprīlī Kokneses SC hallē notika draudzības spēles starp Rokišķu SC (Lietuva)  un Kokneses vidusskolas volejbolistiem. Tika nospēlētas sešas divu setu spēles. Abu pušu spēlētājiem bija iespēja spēlēt ar neierastu pretinieku un novērtēt viņu un savas spējas savādākā vidē. Lietuvas komandas trenerei un audzēkņiem ļoti patika Kokneses SC hallē un atmosfēra kādā notika spēles. Rudenī Kokneses vidusskolas volejbolistu delegācija dosies uz Rokišķiem atbildes vizītē.

  22.aprīlī Kokneses SC hallē notika “Kokneses kausa” sacensības volejbolā U12 vecuma zēnu komandām. Kopā piedalījās astoņas komandas no Rīgas, Daugavpils, Jēkabpils un Kokneses. Šāda nosaukuma sacensības Koknesē jau ir notikušas, tāpēc šoreiz varam šo pasākumu uztvert kā vecu tradīciju restartēšanu jaunā formā. Visas komandas šo turnīru arī izmantoja, kā gatavošanos  LVF Jaunatnes U12 čempionāta finālam, kas notiks 13.-14.maijā.

Izcīnītās vietas: 1.v.- Koknese 1., 2.v.- Jēkabpils 1., 3.v.- Jēkabpils 2., 4.v.- Daugavpils 1., 5.v.- Daudavpils 2., 6.v.- Koknese 2., 7.v.- Rīga 1., 8.v.- Rīga 2.

Kokneses komandās spēlēja Klāvs Strazdiņš, Kristers Sproģis, Rimants Keišs, Rūdolfs Rugainis, Gabriels, Tirmizi, Renārs Vīgups, Emīls Aļeksejevs, Ivo Fjodorovs, Arvīds Bešmenovs un Toms Arājs.

Informāciju sagatavoja volejbola treneris I.Māliņš

Leave a Reply