IGKV pamatskolas basketbola komandām medaļas starpskolu sacensībās

28.februārī Kokneses sporta centrā notika Aizkraukles novada sporta skolas organizētās starpskolu sacensības basketbolā pamatskolu vecuma grupā, kurās piedalījās arī Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas zēnu un meiteņu komandas.

Meiteņu komandai šoreiz konkurenci sastādīja tika Neretas vidusskolas komanda, jo pārējās skolas uz sacensībām meiteņu komandu nebija atvedušas. Meitenes aizvadīja pilnu 40 minūšu spēli un izcīnīja uzvaru ar 50:19. Līderu lomu komandā uzņēmās Elizabete Kalniņa un Marta Užule, bet lielu ieguldījumu uzvarā deva arī pārējās spēlētājas – Patrīcija Popova, Keita Apsāne, Katrīna Dadzīte, Valērija Kovaļevska, Daniela Grotus, Džeina Zeimuļa Priževoite un Kadrija Amanda Birkāne, kura piedalījās treniņprocesā, bet dažas dienas pirms sacensībām iedzīvojās nopietnā potītes savainojumā un laukumā nebija spējīga doties.

Zēniem konkurenci sastādīja vēl sešas komandas un septiņu komandu turnīrā tika izcīnīta 2.vieta. Jau apakšgrupā tika spēlēts pret Aizkraukles vidusskolas komandu, pret kuru tika piedzīvots zaudējums un izslēgšanas spēlē bija jāspēlē pret otras grupas uzvarētājiem Pļaviņu vidusskolas basketbolistiem. To spēli gan izdevās vinnēt diezgan pārliecinoši un finālā bija jāspēlē vēlreiz pret Aizkraukles komandu. Aizkrauklieši demonstrēja ļoti kvalitatīvu basketbolu un mūsējiem bija problēmas visos spēles elementos. Aizkraukles vidusskolas komandā bija trīs basketbolisti, kad ikdienā basketbola prasmes apgūst basketbola skolā “Ogre”, kuras komanda spēlē LJBL superlīgā, tapēc spēles gala rezultāts, kas bija 50:7 par labu aizkraukliešiem, ir diezgan loģisks.

Kokneses komandas sastāvā spēlēja Oskars Saulītis, Valts Sipčenoks, Alens Geida, Valters Kalniņš, Tomass Seļiverstovs, Haralds Nungurs, Rainers Šmits un Aleksis Krūmiņš.

Zēnus un meitenes sacesnībām gatavoja sporta skolotāji Viktors Ņuhtiļins, Ivars Māliņš, Dace Skopāne un vieglatlētikas treneris Dāvis Kalniņš.

IGKV meiteņu basketbola komanda kopā ar sporta skolotāju Viktoru Ņuhtiļinu

KSC

Leave a Reply