Eidukai 11.vieta un 19.vieta PČ distanču slēpošanā

No 21.februāra līdz 5.martam Slovēnijas slēpošanas kūrortā Planicā norisinās Pasaules čempionāts distanču slēpošanā, kurā piedalās arī Latvijas labākā slēpotāja Patrīcija Eiduka. Patrīcija ir piedalījusies divās distancēs un izcēlusies ar lieliskiem rezultātiem – 11.vieta 15km skiatlonā un 19,vieta 10km brīvā stila distancē ar intervāla startu.

Sestdien notika 15km skiatlona sacensības, kur puse distances tiek veikta klasiskajā stilā, bet puse slidsolī. Šajā distancē piedalījās 54 dalībnieces un Patrīcija sasniedza kārtējo rekordu, finišējot 11.vietā, kas ir visu laiku labākais sasniegums latviešiem PČ. Tāpat var piebilst, ka Patrīcija bija labākā U23 ieskaitē. Sacensībās ar dominējošu sniegumu uzvarēja Ebba Andersone no Zviedrijas, kurai Patrīcija piekāpās par 1:37.9.

Otrdien notika 10km brīvā stila slēpojums ar intervāla startu. Tajā piedalījās 80 dalībnieces, bet Patrīcija finišēja 19.vietā. Uzvarēja amerikāniete Džesika Diginsa ar laiku 23:40.8, 14 sekundes viņai zaudēja zviedriete Frida Karlsone, bet vel piecas sekundes skiatlona uzvarētāja Ebba Andersone. Patrīcija uzvarētājai zaudēja 1:20.5, bet līdz pirmajam desmitniekam pietrūka 23 sekundes. Jāatzīmē, ka arī šajā distancē Patrīcija bija labākā no U23 vecuma sportistēm.

Trešo noslēdzošo distanci Pasaules čempionātā Patrīcija aizvadīs šo sestdien, kad piedalīsies 30km klasiskā stila distancē ar masu startu. Vēlam Patrīcijai šajā distancē turpināt lielisko sezonas sniegumu un nostartēt pēc iespējas labāk!

KSC

Leave a Reply