Koknesē aizvadīts Aizkraukles novada pludmales volejbola čempionāta 3. posms

18. jūnijā Kokneses stadionā norisinājās Aizkraukles novada pludmales volejbola čempionāta 3.posms, kopā pulcējot 6 dāmu un 11 vīriešu komandas.

Dāmu konkurencē uzvaru šajā posmā izcīnīja komanda “777Hz”, kuras sastāvā spēlēja Endija Kapele un Evelīna Stalidzāne. 2.vieta komandai “Meičuki”, kurā spēlēja Emīlija Jadzeme un Gunta Andersone, bet trešā vieta komandai “Zelta Zāģis” .
Pēc aizvadītiem trīs posmiem šobrīd kopvērtējuma līderpozīcijā izvirzījusies komanda “Meičuki” ar iegūtiem 17 punktiem, otrajā vietā ierindojas “777Hz” ar 15 punktiem, bet trešās “Gandrīz Māsas” ar 9 punktiem.

Vīru konkurencē Kokneses posmā uzvaru izcīnīja Reiņa Prīdāna un Armanda Niedra komanda “Tostermaize”, otrā vieta komandai “Aizkraukle”, kuras sastāvā spēlēja Vilnis Rubiķis un Sandis Sprudzāns, bet trešie Reinis Otto un Rinalds Kalniņš ar komandas nosaukmu “Reinis”.
Pēc aizvadītiem trīs posmiem ar vienu punkta pārsvaru kopvērtējuma līderpozīciju ieņem komanda “Irši” (12 punkti) , otrajā pozīcijā “Tostermaize” ar 11 punktiem, bet trešajā pozīcijā komanda “Tad Jā” ar 8 punktiem.

Noslēdzošais posms norisināsies 2.jūlijā Aizkrauklē.

KSC

Leave a Reply